2726
عنوان

اگ‌‌ ی آقایی بهتون بگه برو....

354 بازدید | 31 پست

کلا ذاتش اینه که فک می‌کنه هرررکی باهاش باشه زندگیش و آیندش نابود میشه، بعد به شما بگه برو من نمیخامت و دوست ندارم، تمام حرفاشم فقد و فقد بخاطر این باشه که شما دل بکنین و برین، ینی دوست ندارم و... الکی باشه و بخاطر دلسرد کردن شما باشع،چیکار میکنین؟ تمام دلایلمو برا موندن باهاش براش آوردم، ولی میگه داری خودتی گول می زنی تو هیچ آینده ای با من نداری. این حرفا رو ک میگم می‌دونم داره الکی میگه مطمعنم پس بحثمون سر پیچوندن و اینا نیس و لطفاً سرش بحث نکنیم.

ی چیزی رو هم بگم که چند وقت بود مشکلات خانوادگی خیلی شده بود، ینی حرفا و حدیثا، منم بهش میگفتم دارم اذیت میشم، ینی هر وقت میگم دارم اذیت میشم این دیگه ازین رو به اون رو میشه و بهم می‌ریزه.تورو خدا راهنمایی کنین چون من دوسش دارم 😭 دیشب تا همین الآن گریه کردم 😭 تورو خدا حکم کات رو برام صادر نکنین😭 

ما رابطمون در حد دو تا خانوادس، از قبل دوست بودیم......

این اخلاقشو میشناسم که فک می‌کنه هممممیشه از همون اول که برا من بهتر ازون هست 😭😭😭😭😭😭😭😭خیلی درونگراس خیییلی.چند روز پیش اومد شهرمون و دو روز موند، خیلی حالمون موقع رفتنش بد بود خیییلی، ازون روز این اینجوری شده

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری شده خوب واقعا دوست داره؟

خوب .. من چه بدونم این مدلیشو ندیده بودم😂

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
2728
خدا به دلت آرامش بده

اره موافقم اینو دیگه میشه

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......

اینارو میگه که اگه بعدا مشکلی تو رابطه و ازدواجتون پیش اومد بگه من که گفته بودم...خودت خواسی

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

خب وقتی نمتونی بش ثابت کنی یعنی ب شناخت کافی از هم نرسیدین و وقتی نمتونه علاقه شمارو ببینه یعنی اون هم شمارو کاملا نمیشناسه و فک میکنه دروغ میگی پس در کل باید شناختتونو بهم ببرین بالاتر و اولین قدم اینکه آقا دل ب دریا بزنه و اعتماد کنه وگرنه ک از دس شما کاری برنمیاد 

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜
اره موافقم اینو دیگه میشه

والا ..میگه نگین کات کن .در مورد چیزای دیگه هم بحث نکنیم فقط میتونم بگم خدا کمکت کنه😅

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
خب وقتی نمتونی بش ثابت کنی یعنی ب شناخت کافی از هم نرسیدین و وقتی نمتونه علاقه شمارو ببینه یعنی اون ...

چیکار کنم من؟؟؟؟ من بهش گفتم اگ میخاستم برم سر حرفای خانوادت میرفتم .....

والا ..میگه نگین کات کن .در مورد چیزای دیگه هم بحث نکنیم فقط میتونم بگم خدا کمکت کنه😅

نمیخاستم ب حاشیه کشیده بشه عزیز من ، وگرنه صاحب اختیاری

فرض بر اینکه قصدش پیچوندن و اینا نیست :چجوری میشه عاشق یه مرد بدون اعتماد به نفس و عزت نفس بود؟؟؟ 

طرف خودش خودش رو قبول نداره چطور میشه برا یه عمر راه پر پیچ و خم و هزار دره انتخابش کرد؟ 

من نمیگم کات کن میگم عاقل باش.هر دوست داشتنی به نفعت نیست شما یه درصدم از دل اون اقا خبر نداری.ماها که ازدواج کردیم هم هنوز شوهرمونو خوب نمیشناسیم ولی یه چیزیو شوهرم صدبار بهم گفته اگه مردی زنی رو بخواد برا بدست اوردنش دنیارو به هم میریزه اگرم نخواد یه کلمه من به دردت نمیخورم برا ابرازش کافیه هرقدرم تلاش کنی فرقی نمیکنه.امیدوارم متوجه منظورم شده باشی.

منم همین شرایط برام پیش اومد گفت تو خیلی بهتری و بالاتراز منی و من بدبختت میکنم ... کات کردیم طرف رفت دختر خالشو گرفت.

2706