2737
2734
آها،چون دخترم اگزما داره هرچی دکتر میبریم بی فایده است گفتن ببر پیش طب سنتی که جایی رو نمیشناختیم،گف ...

منم همسرم اگزما داشت حتما دخترتونو ببرید طب سنتی ان شاءالله خوب میشن

میشه برام یه صلواتبفرستی به حاجتم برسم؟ اگه صلوات فرستادی لایک کن تا برات صلوات بفرستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همسرم اگزما داشت حتما دخترتونو ببرید طب سنتی ان شاءالله خوب میشن

ممنون،ان شاءالله‌.همسرتون خوب شدن؟دخترم ۳ماهشه وقتی می بینمش دلم کباب میشه براش،همش صورتشو پاهاشو میخارونه،یعنی دودستی محکم میخارونه بیست و چهارساعته کارش همینه حتی تو خواب😭😥

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
مشکلات پوستی اکثرا بخاطر صفراس، احیانا دخترتون زود عصبی نمیشه؟حرص نمیخوره زیاد؟ 

عزیزم ۳ ماهشه دخترم ولی هزارماشاالله خیلی آرومه خنده از رو لباش نمیره

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
2731
ممنون،ان شاءالله‌.همسرتون خوب شدن؟دخترم ۳ماهشه وقتی می بینمش دلم کباب میشه براش،همش صورتشو پاهاشو می ...

بله سه ماه عرقیجات و اینا مصرف کرد الان خوب شده

میشه برام یه صلواتبفرستی به حاجتم برسم؟ اگه صلوات فرستادی لایک کن تا برات صلوات بفرستم.
عزیزم ۳ ماهشه دخترم ولی هزارماشاالله خیلی آرومه خنده از رو لباش نمیره

بچه منم کوچیک بود همش می‌خندید اما الان صفراویه☹️

و دقیقا یه برهه زمانی دستاش و قفسه سینه اش لکه های سفید و قرمز حالت پوسته پوسته همراه خارش، اون موقع طب سنتی نمیدونستم دکترش صابون گلیسیرین داد با یه کرم مرطوب کننده که بهتر شد و بعدشم صفراشو برطرف کردم خداروشکر بهتره

خب دیگه، ببین منشا تمام بیماری ها سوداست، قم حتما دکتر طب خب داره برو دارو مصرف کن رفع بشه سودات، اص ...

آره خیلی بده😭

چشم میرم دکتر

راسی ی سوال

همه صفرا یا هر چی بخورن چاق نمیشن؟

اگه عصبی هستی زود جوش میاری از درون گر میگیری عرق زیاد میکنی ریزش مو و رنگ زرد صورت علائم صفراس اگه ...

علاعم صفرا رو داشتم جز زیاد عرق کردن.میکنم اما خیلی زیاد نه

علاعم سودا رم همشو داشتم

بلغم رو نداشتم

حالا ی سوال

من چون سودا هم هستم وسواسی خیلی رو چاق نشدنه

حالا با پایه ی صفرا و غلبه ی سودا چیکار کنم چاق نشم؟خاستم بعد غذا سرکه سیب بخورم دیدم انگار برام بده

و اینکه نمی‌دونم چی بخورم نخورم یا چیکار کنم چاق نشم؟؟

شما بگو😥😥

2740
علاعم صفرا رو داشتم جز زیاد عرق کردن.میکنم اما خیلی زیاد نه علاعم سودا رم همشو داشتم بلغم رو نداشت ...

عزیزم منم زیاد وارد نیستم فقط چون خودمم هر سه تاشو داشتم درحدی که کمک کنه مزاجتون رو بشناسین گفتم، با دکتر طب سنتی مشورت کنی بهتره🌹