2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخام مزاجم‌زو بفهمم دکترا گفتن صفرا با غلبه ی سودا تست های نت میگن بلغم میخام بفهمم چیم😭

برا تشخیص این مسعله اصلا نت مسخرس چون طرف باید وارد باشه ببینت از حالات چهره و بدنت و یه سری سوال ها مثل خواب و اخلاق و میل و این چیزا بفهمه، مال کدگم شهری؟ 

چیزی جز ظهور شما، دردای منو تموم نمیکنه
2728
برا تشخیص این مسعله اصلا نت مسخرس چون طرف باید وارد باشه ببینت از حالات چهره و بدنت و یه سری سوال ها ...

عه جدی؟

آخه دوبار دکتر رفتم گفتن طبع پایه م صفراس با غلبه ی سودا

اما جدیدا ی سری تغییرات حس کردم گفتم شاید ی چیز جدید غلبه کرده!

اصفهان بدنیا اومدم اما شش ساله قمم

عه جدی؟ آخه دوبار دکتر رفتم گفتن طبع پایه م صفراس با غلبه ی سودا اما جدیدا ی سری تغییرات حس کردم گ ...

خب دیگه، ببین منشا تمام بیماری ها سوداست، قم حتما دکتر طب خب داره برو دارو مصرف کن رفع بشه سودات، اصن سودا خیلی بده من دارم 

باید از نزدیک معاینه ظاهری بشی 

از دور نمیشه فتوا داد

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
در چ حد؟ سوالتو بگو 

شما طب سنتی بلدی،؟

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
خواهر منم سودا داره قرص افسردگی میخوره شما چه دارویی میخورین داروی گیاهی

دارو های شیمیایی کارو بدتر میکنه، من پزشکای زیادی رفتم هر کدوم شیوه خودشونو دارن با یه سری مشترکات، من مشهدم، آقای میرشاه ولد، آقای تبریزیان، خانوم صالحی اینا همه هستن و هر کدوم یه جور، مثلا نماینده اقای تبریزیان بهم دارو دستساز سودابر داد

اگه عصبی هستی زود جوش میاری از درون گر میگیری عرق زیاد میکنی ریزش مو و رنگ زرد صورت علائم صفراس

اگه خیلی وسواس داری همش یه چیزی رو چندبار چک میکنی ذهنت همش درگیره وسواس گونه سوداس

اگه خلط پشت گلو داری، ریزش مو سردرد بلغمه

خودم تخصص ندار ولی یل رجوع دارم و داشتم به انواع پزشک سنتی و یه چیرای کلی رو میدونم

آها،چون دخترم اگزما داره هرچی دکتر میبریم بی فایده است گفتن ببر پیش طب سنتی که جایی رو نمیشناختیم،گفتم اگه بلدین راهنماییم کنین اولین تاپیکم درمورد اگزمای دخترمه

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
آها،چون دخترم اگزما داره هرچی دکتر میبریم بی فایده است گفتن ببر پیش طب سنتی که جایی رو نمیشناختیم،گف ...

کدومشهرین؟ چه سخته من اینجا خیلی میخوام دکتر و اینا معرفی کنم چن شهای دیگن نمیشه 

کدومشهرین؟ چه سخته من اینجا خیلی میخوام دکتر و اینا معرفی کنم چن شهای دیگن نمیشه 

تهرانم

2706