2737
2734

بچه ها لطفا فقط اونایی که خیلی سره دوراهی موندن بیان بگن که براشون بفرستم خودمم نمیگیرم استخاره رو یه اَپ خوب نصب کردم  که عالیهههه حسِ خوبی داد گفتم بیام بهتون حس خوب بدم 

اینم بگم قبلا که با یه آیدی دیگه اینکار رو کردم خیلی استقبال شد ولی یه عده ی همیشه در صحنه ..........میوندن مثلا میگفتن :بابا خودتونو معطل نکنید برید برنامشو نصب کنید ...میخوام پیشاپیش به اون دوستانی که میخوان این حرفارو بزنن بگم که  لطفاا بدون هیچ حرفی از تاپیکم برید بیرون شاید یکی نخواد اپلیکیشنشو نصب کنه پس توی این تاپیک کسیی حق نداره موج منفی بده 😊

چیزایی که توعکس گفته رو انجام دادید ۳تا صلوات هم لطفا برای من بفرستید بعد همینجا بگید 🙋‍♀️که براتون بگیرم 

پیشاپیش از کسانی که کامنتشونو نمیمیبنم عذرخواهیی میکنم سعی میکنم برای همتون انجام بده اگه غیبم زد بدونید برمیگردم ♥️

۳تا صلوات برای من یادتون نره عشقا انرژییی خوب بدید♥️☹

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۳ا صلوات برای من یادت نره عشق جان♥️

مرسی عزیزم

چشم حتما

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2738
2706