2733
2739
عنوان

موندم عروسی بگیرم یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 120 پست

من که عروسیم چندسال پیش بوده خیلی پشیمونم که چرا گرفتم این همه خرج کنی برای اینکه مردم بیان بشینن بگن چرا لباسش اونطور بود آرایشش اینطور بود

خب همون پولو ذخیره ی زندگیم میکردم ولی عکس و کلیپ و ارایشگاه و لباسو میگرفتم خیلی بهتر بود

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...

ببین عروسی و لباس عروس ارزوی هر دختریه .. من خودم اگه در شرایط تو بودم فعلا منتظر میموندم تا بعد از این کرونا چون خودمو میشناسم اگه عروسی نگیرم بعدا هر عروسی و لباس عروسی یا حتی ماشین عروسی ببینم حسرت میخورم و خیلی ناراحت میشم ... ببین نظر خودت چیه ؟؟؟ اگه عروسی نگیری و همینجوری بری سر خونه و زندگیت ایا بعدا حسرت یه لباس عروس رو نمیخوری ؟؟؟؟ اگه واست مهم نیست و میدونی بعدا ناراحت نمیشی (که بعید میدونم 😐) عروسی نگیر ... در هر صورت خودت باید تصمیم بگیری عزیزم ... ان شاالله خوشبخت شی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😣اره بخدا بعد باز جاریم میگف نه بابا من میخام چهارسال دیگ تو عقد باشم

چها سال دیگه  لباس عروس کرایه ای هم نمیتونه بگیره 😂😂

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔

عزیزم لباس عروس بپوش برو آتلیه بذار برات خاطره بشه....واسه نزدیکانتدت هم گیفت بفرستید دم خونشون و بگیداگه کرونا نبود دوستاشتید این لحظات رو باهاشون شریک بشید...برو سر خونه زندگیت واسه چی صبر کنی کرونا تموم بشه که یه عده بیان شام عروسیتو بخورن پشت سرت حرف و حدیث بزنن؟؟؟

2728

چطورر تا حالا از این همه دوران عقد دیوانه نشدی!!!

(بلانسبتتون)

من نه ماه عقد بودم از حرف های اطرافیان و از رفت و آمدها خیلی اذیت بودم

ول کن عروسیو برو سرخونه زندگیت آرامش خودتو شوهرت از همه چی مهم تره

بعد از کرونا مهمونی بگیرو لباس خوشکلی بپوش مث عروسی میشه.الانم لباس عروس بپوش و آتلیه عکس بگیر

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
2738
چطورر تا حالا از این همه دوران عقد دیوانه نشدی!!! (بلانسبتتون) من نه ماه عقد بودم از حرف های اطراف ...

مرسی ک درکم میکنی گلم اگ تا بعد محرم کرونا نره همینجوری میرم سره خونه زندگیم

من خودم ازاونا بودم که میگفتم عروسی نمی خوام وباپولش بریم سفرخارج ازکشورولی مادرشوهرم گفت نه ارزودارم عروسی پسرم ببینم.هربارم برگردم عقب بازم دلم عروسی نمی خواد

لباس عروس بگیر اراشگاتو برو اتلیه هم برو قشنگگگگ همسرتم مثه شادامادا کت و شلوار اینا بعد در حد خواهر برادراتون در حده ۲۰ یا ۳۰ نفر مهمون داشته باشین

بزن برقص کنین شااااااد

بعدم با توکل بخدا برین زیر سقف

چون کر‌ونا رفتنی نیسسسس تا زمانیکه واکسنش کشف بشه

آدم امن زندگی آدم ها باشیم...🦋

عقد طولانی خیلی بده باعث اختلاف هم میشه .برو آرایشگاه و آتلیه عکس بنداز برو سر خونه و زندگیت ان شاالله خوشبخت شی

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
عزیزم لباس عروس بپوش برو آتلیه بذار برات خاطره بشه....واسه نزدیکانتدت هم گیفت بفرستید دم خونشون و بگ ...

من خودمم اولا عروسی خیلی دوست داشتم ولی الان اسمش میاد چندشم میشه

اگر گرفتن جشن عروسی خیلی برات مهمه

صبرکن

اگر میتونی از خیرش بگذری،برو سر خونه زندگیت

من جشن نگرفتم،پشیمونم نیستم

اگر بتونی از خیرش بگذری بری سر خونه خودت اعصابت راحت میشه دیگه

چجوری دوران عقد طولانی رو تحمل میکنید؟من ۶ماه کلا عقد بودم داشتم روانی می‌شدم

2706