2737
2739
عنوان

۱۰روزه پسرموازشیرگرفتم اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 71 پست
دوسال زیاده واسه شیر دهی و قطعا سخت تره گرفتنش ‌ باید از یکسالگی کم کم وابستگی شو کم میکردی به شیر خ ...

بله متأسفانه،هی میگفتم ازفرداکمترمیدم ولی تامیخواست زودی میدادم حوصله گریشونداشتم،هیچیم نمیخورد الانم لج میکنه بزور پنج لقمه میخوره

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
ممنونم عزیزم،همشوانجام میدم خداخیرت بده دعاکن پسرمنم یروزکامل یادش بره😢😢😢

خواهش میکنم گلم. کاملا حست درک میکنم من دوتا بچه‌ها م شدیدا احساسی و وابسته بودن به شیرم با اینکه مجبور بودم یکسالگی بگیرم هننوزم یادم میاد گریه میکنم 😭😭قوی باش انشالا درست میشه تو وجدانت راحته دوسال کامل دادی این خیلی خوبه . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاخدا چرا اخه انقدر دیر ازش گرفتی دکترفوق تخصص دخترم معاقده دختر باید ۱۴تا۲۸ماهگی پسرهم ۱۸تا۲۰ماه ...

خیلی سخت شدبراهردومون،هی همه گفتن بایدحتمادوسال کامل بهش شیربدی توقرانم اومده،اینجوری شد

خواهش میکنم گلم. کاملا حست درک میکنم من دوتا بچه‌ها م شدیدا احساسی و وابسته بودن به شیرم با اینکه مج ...

ممنون عزیزم،انشالله همه بچه ها سلامت باشن،لطف کردی راهنمایی ووقتی که گزاشتی برام😘

2728
الان میخای از شیربگیری؟؟؟ منم فک میکردم چقد سخت باشه ازشیرگرفتن ولی برام خیلی راحت بود از داروگیاهی ...

ممنون گلم الان نمیخوام ترکش بدم از هجده ماهگی به بعد... پسرم اصلا شیشه شیر نمیخوره میک نمیزنه سر شیشه رو میجوه شیر خودمو میریزم شیشه بازم نمیخوره ولی سینه منو و غذا خوب میخوره چه جوری به شیشه شیر عادت بدم؟پستونکم نمیخوره😞😥

ممنون گلم الان نمیخوام ترکش بدم از هجده ماهگی به بعد... پسرم اصلا شیشه شیر نمیخوره میک نمیزنه سر شیش ...

پسرمنم نه شیشه میخورد ن پستونک...وقتی از شیربگیری خودش عادت میکنه

2738

توردخدا یکی منم اروم کنه دخترم به شدت وابسته سینس انقدم لحبازه شبی ۴ بار بیدار میشه واسه شیر دیگه بردیم کابوسه هروز و هرشبه شیر گرفتنش ماهه دیکه ۲ سالش میشه و من هنوزم موندم چحور میخام بگیرمش

نطر خاصی ندارم 
توردخدا یکی منم اروم کنه دخترم به شدت وابسته سینس انقدم لحبازه شبی ۴ بار بیدار میشه واسه شیر دیگه بر ...

تازودتربگیری راحتتری،منم گفتم بزار دوسال کامل بدم اینجوری شد،وابسته تر وباهوشتر،واقعا براهر دومون سخت بود😔

تازودتربگیری راحتتری،منم گفتم بزار دوسال کامل بدم اینجوری شد،وابسته تر وباهوشتر،واقعا براهر دومون سخ ...

من ۲۰ ماهگی تلاش کردم نشد انقد اذیتمون کرد انقد اذیت شد دولاره دادم الان ۲۳ ماهشه واقعا نمیدونم چسکار کنم باهوشم هس اصلا نمیشه گولش زد به نظرت صبر زرد جواب میده?

نطر خاصی ندارم 
من ۲۰ ماهگی تلاش کردم نشد انقد اذیتمون کرد انقد اذیت شد دولاره دادم الان ۲۳ ماهشه واقعا نمیدونم چسکا ...

فک کنم جوابگوس،اگه بازم خواست چسب ولاک بزن ولی بزار مزه کنه پسرمن حس ترحم داشت وواسه اینکه اذیت نشم نخورد خیلی حس بدی بود ولی خداروشکردوروزه بهتره