2737
2734
نه کار تحقیقی داده بود انجام بدیم براش فرستاده بودم پوستم کنده شد تا تموم کردم نمیفهمم منظورش چیه😬

خب خودش نوشته دوباره ارسال کن نگفته دوباره روش کار کن که بعدم میتونی ا خودش بپرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این یعنی  باید دوباره ارسال کنم یا نه کلأ یه چیز دیگه بفرستم براش😭

يعني قبل از ١٢ خواب بودي؟ چه زود ميخابي، من كه يه ريز از ديروز بيدارم

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2738
آره من همیشه 11ونیم میخوام و 5ونیم هم بیدار 

چقد خوب، چرا ٥ ونيم خب بمون خواب ديگه

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
آره من همیشه 11ونیم میخوام و 5ونیم هم بیدار 

چقد دوست داشتم كه واسه خوابت قانون گذاشتي و ميتوني سر همون تايم بخوابي، من  هر وقت برم توي رختخواب اينقدر با خودم كلنجار ميرم اخرشم نميخابم خيلي دوست دارم تا سرمو بزارم خواب عميقي برم ولي تا حالا نشده  من الان دو روزه بيدارم ،

نه کار تحقیقی داده بود انجام بدیم براش فرستاده بودم پوستم کنده شد تا تموم کردم نمیفهمم منظورش چیه😬

خوب همونا رو میگه دوباره بفرست

من اول فکر کردم گفته پایان نامه رو دوباره بفرست

خوب معلومه دیگه چی میخواد،اونایی که قبلا فرستادی لتبد پاک شده گفته دوباره بفرست

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
2706