2737
2739
عنوان

مادر شوهر

2020 بازدید | 167 پست

مادر شوهرم از سمنان یک هفته میخواد بیاد خونمون بمونه منم اصلا حال و حوصله مهمون داری ندارم با اینکه زن مظلومیه من اصلا مهمون دوست ندارم حتی حوصله ندارم مامان خودم بیاد😕 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من مادر شوهرم میاد میمونه عشق میکنم   کلی غیبت شوهرمو میکنیم همه غراشو ب اون میزنم خیلی حال می ...

بر عکس مادرشوهر من فکر میکنه آسمون سوراخ شده پسراش افتادن پایین😑

برو شکر .گزار باش🤣🤣🤣🤣🤣🤣من آبحیم مادر شوهرش ۲ یا ۳ ماه میمونه😤🤐

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
2738
بر عکس مادرشوهر من فکر میکنه آسمون سوراخ شده پسراش افتادن پایین😑

بعضیا فکر میکنن فقط خودشون پسر زاییدن و بزرگ کردن و مال خودشونع

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
دیگ چ بخای چ نخای داره میاد سعی کن با رویی خوش این چن روز باشی ی هفته براش تلخ نشه

خیلی حرف میزنه منم حال و حوصله ندارم و بدتر از اون شوهرم خونه نیس من باید ببرمش بیرون و اینا😬

مادرشوهر نمیاد خونشون میگن مارو دوس نداره میاد خونشون میگن حوصلشو نداریم چیکار کنن مادرشوهرای بدبخت

همون نیاد بهترع ....ترجیحا ۱۰ سال یبار باشه😂🤣🤣

2706