2733
2734

تازه داشتم تاپیک کراش های خنده دار دوره نوجوونی رو میخوندم که جز پربازدید هاست .یادم اومد منم چقدر دنبال اینا بودم بازیگر تا فوتبالیست واقعا چرا یادمه عاشق فوتبالییت ها بودم اخه اینا مگه میومدن منو بگیرن . یا اصلا کلامدل عاشق شدنمون انگار فرق داشت خیییلی ساده بی تجربه بودیم یکی از بچه های کلاسمون دوست پسرش دوم دبیرستان بود حالا این فکر ازدواج با این بود . یا یادمهبچه های کلاسمون 13 یا14 ساله بودن به فکر ازدواج بودن.

اونموقع قیافه خیلی برام مهم بود اصلا بازار میرفتم عاشق همه پسرا میشدم  اما الان فقط اخلاق و اعتقادات فرد برام مهمه اصلا حالت های خودمو اونموقع درک نمیکردم شاید دانشگاه رفتن و اجتماعی شدن منو درست کرد .

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

اره دقیقا هنه از یه سنی به بعد اینجوری میشن 

ولی واقعا دوران شیرینی بود

پرستارم از نوع مهربون😍💉💊  در حال خوندن زبان آمریکایی هستم  😉😉       و معتقدم  👈برای کسی ک میفهمد توضیحی لازم نیست و برای کسی ک نمیفهمد هر توضیح اضافه است✔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر شبیه منی اسی😂

الان 1 ساله خیلی عوض شدم ....آخی چه دنیای عجیبی داشتیم اون موقع ها فکر کن من اگه اون موقع شوهر میکردم بچه ام 8 سالش بود😄 ولی خب خداروشکر که بهم فرصت داد به این برسم و درست تصمیم بگیرم درسته مجردم ولی دقیقا مثل خودت الان برام اعتقادات و اخلاق و ایمان مهمه تا چهره

2731

وااااای منم عاشق سوباسا بودم 

لامصب جیگری بود برای خودش 

بعدشم عاشق جانگ ایل وو شدم رفتم تو فاز کره ایا دیگه عروس کره ایا شده بودم 🤣

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

منم خیلی وقته عوض شدم

روزگار بد سیلی میزنه و از این رو ب اون روت میکنه😊

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

وای تازه یادم اومد.کراش من پارک جونگ مین خواننده گروه دابل اس کره ای بود..فک کن پنج تا بودن من هرکدومو میدیدم فک میکردم اینه و گریه میکردم.خدایا مرسی که زود شفام دادی😐

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
2738