2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کلی درس خوندم برم سرکار مستقل شم یعنی ازدواج کردم تا آزادتر بتونم به هدف هام برسم اما این وروجک دنیا ...

هیچ خبری نیست بیرون فعلا نصف مملکت بیکار شدن ما بقیم کسر از حقوق دوستای من 3 میگرفتن شد 1.5 گفتن نداریم میخواین نیاین

خلاصه که فکنم تا دو سال همینه لذت بچه داریتو ببر از آبو گل در اومد برو سر کار از هیچ جا عقب نموندی اتفاقا الان که بهم ریخته شده بزرگش کنی بعدا راحتی

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
اااااففففففففرریییییییین چه مادر تووووووپی هستی شماااااا

قربونت برمـ...اخه همش میگن مادرای شاغل بچه هاشون بد میشه چون بهشون نمیرسن ...دیگه سعی میکنم وقتی میام نبودمو براش جبران کنم

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2738
کلی درس خوندم برم سرکار مستقل شم یعنی ازدواج کردم تا آزادتر بتونم به هدف هام برسم اما این وروجک دنیا ...

باور میکنی یه دوست دارم ته درسو کارو دراورده الان میگه کاش بچه میاوردم بجای اینا

حالا رشته ش روانشناسی کودک هم هست

باور کن بهترین کارو کردی 

خودم خیلی سعی میکنم به کوچولوی شش ماه ونیمم برسم  خیلی وقتا غذا خوردن یادم میره بعد که می بین ...

افرین واقعا،تو الگوی خوبی برای من میتونی باشی😍😍😍😍

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷
قربونت برمـ...اخه همش میگن مادرای شاغل بچه هاشون بد میشه چون بهشون نمیرسن ...دیگه سعی میکنم وقتی میا ...

خیلی خوب کاری میکنی 

تمام خاطراتی که بچه ازتون داره مطمئنا شیرینن و این چقد حس خوبی به بچه میده 

خدا نگهتون داره برای هم 

و همچنین خدا زیاد کنه مادرای شبیه شمارو 😍🤭

الهی قربووووونش بششششششم این حس همدلی رو حتما شما بهش یه جوری انتقال دادی دیگه 😍😍

دور از جونت عزیزم

راستش من یک ذره قانون مند بودم بچه هام بسیار قانون پذیرن از قانونای ساده شروع کردم مثلا گریه نداریم مگر وقتی آسیب دیدیم پس اگه بهانه میگرفت محل نمیدادم اگه اسیب میدید حسابی هم دلی میکردم مثلا مسواک زدن مثلا حرف خوب زدن کم کم بزرگ شد قانونام فرق کرد الان میدونه اتاقش و کارای شخصی و کمدش و.. با خودشه انجام میده کادو داره بیکار میشه میاد کل کارای منم میکنه منم به جاش بغل و بوس و محبتم زیاده

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

وای وااای دقیقا حس منو داری،من عاشق کارم بودم

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷
2706