2737
2734

ریتم زندگیمون به کل از ۱ اسفند بخاطر کرونا بهم خورده هیچیش  درست و از رو اصول نیست ۲۴ ساعته همش خونه ایم یا در حال پخت و پز و خوردن یا تی وی تماشا کردن یا گیم و گوشی ووووو هروقتم خوابمون بیاد میخوابیم   اصلا داغون  مزخرف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببرش دستشویی بگو زور بزنه باد شاید جمع شده تو دلش

نمی‌دونم تقصیر منه خاک بر سره داشت میوه میخورد آلو گفتم هستشم بخور اشکال نداره

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁
آره دقیقا مثل من میگن قهوه اعتیاد آوره الان من معتاد قهوه شدم

منم متاسفانه البته روزا عیبی ندارع ولی شبا خواب و میپرونه میگن خواب شب برای پوست خوبه و اگه نخوابی پوستت میوفته ولی من ادامه میدم بی خوابیو

2738
پاندا مهربونی عزیزم کی برگشتی؟

پریناز جونم 😍

چند ساعت پیش تعلیق شده بودم قبلاً😑

اونم به خاطر جلوگیری خودم بود🤣

خب خوشگلا میخواستم بگم که من و دیگه یادتون بمونه من پاندای مهربونی هست⁦❤️⁩😁 اما از درون کونگ فوکاری بیش نیستم🙄😁
نمی‌دونم تقصیر منه خاک بر سره داشت میوه میخورد آلو گفتم هستشم بخور اشکال نداره

😂😂😂اخ چرا هسته بخوره دختر 

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
بيخوابي ني ني جان🙃

از عجایب نی نی سایت.. از 96عضوی دوتا پست گذاشتی فقط 

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2706