2737
2734
عنوان

چرا مادرشوهرا از عروس بدشون میاد

511 بازدید | 36 پست

هرچی خوبی کنی ب چششون نمیاد و نیش میزنن چرا نیش میزنن .حتی اوناییکه محل ب پسرشون نمیدن زیاد..

خونواده شوهرتون چقد کمکتون میکنن؟؟؟

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون مادرن یه عمر بزرگ میکنن بعد زن میگیره مادرشو فراموش میکنه .الیته بعضیا

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

رابطه خودشون با پسرشون ضعیف، نادرستو مخدوشه،دنبال مقصر میگردن.کی بهتر از یه دختر بانصف سن شون؟!

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738

هیچ کمکی نکردن,نه از نظر مالی,نه بقیه موارد,ولی من دوسش دارم چون اهل دخالت کردن نیس

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

چون حسادت شدید میکنن، این که میبینن پسرشون داره به یکی دیگه محبت میکنه و همه خرجش رو میده آتیش میگیرن😁

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

همینکه ازمون نکنن خداروهم شکر میکنم .چه برسه به کمک😑

کوچکترین مثالش اینه که وقتی به همسرم زنگ میزنن سی ثانیه حرف میزنن بعد میگن یه شارژ برامون بفرست☹☹

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

چون میگه من پسرمو بزرگ کردم حق نداره بره به دختر مردم محبت کنه ما براش زن گرفتیم که فقط ازش استفاده کنه و براش ادامه نسل بیاره نه اینکه بهش محبت کنه اه

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

چون ما پلیدا پسرشونو ازشون گرفتیم

الان سکه ۱۰ تومن شده میتونیم پسشون بدیم بذاریمشون سرجاشون.

حالا هرطور مایلن🤣

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻
2706