2737
2734
عنوان

بیاید صادقانه از اوضاع مالیتون بگید.مستاجرید؟شاغلید چندتا بجه دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 74169 بازدید | 1468 پست
قربونت عزیزم شما که جوونی ماشاالله منم زود ازدواج کردم ۱۶ سالگی ولی از خود همسرم به شدت راضیم🤗

الهی هزاران مرتبه شکرایشاالله همیشه خوب  وبه راه باشید.نه من بخاطراینکه درس میخوندم نمیخواستم فکرم درگیرزندگی بشه ارشدکه گرفتم بعدازدواج کردم.

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش شما هم جواب میدادی  اگر جواب میدادی شاید انقدز خود خوری نمیکردی

آره گفتم بزرگتره ودر ضمن ترسیدم مریض شه بنازن تقصیر من وقتی مطمعن شدم از مت بدش میاد دیگه نمیتونم باهاش روبرو شم

2731
اصلا به من امشب زنگ نزدن که تکلیف معلوم کنند ۴.5 روز قبل گفتند منم خودمو میزنم به کوچه علی چپ بابا ت ...

چقدر دندون دردودندون کشیدن بده من یه بار اونم دندون عقلم تجربه کردم تاخودصبح خودمولعنت کردم چرابحرف دکترکردمودندون سالموکشیدم.بمیرم دیگه دندون نمیکشم

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          
حتما بهشون بگو یه موقع ناقل نباشی بعدن عذاب وجدان بگیری

ماسک میزنم به من چه اونا که انقدر درک نمیکنند که تو کرونا نباید جایی رف چرا راه میوفتن شاید خودشون اصلا ناقل باشند منم اصلا تعارفشون نکردم شاید اصلا نیان چون سرد برخورد کردم

چقدر دندون دردودندون کشیدن بده من یه بار اونم دندون عقلم تجربه کردم تاخودصبح خودمولعنت کردم چرابحرف ...

من پیش جراح فک رفتم کارش فوق العاده بود ۳۰ ثانیه بیشتر طول نکشید الان فقط زخمش میسوزه ولی سر یکی دیگه از دندونام رفتم پیش دندون پزشک معمولی لثه مو پاره پاره کرد تا دو هفته زمینو گاز میزدم از درد 

2740
ماسک میزنم به من چه اونا که انقدر درک نمیکنند که تو کرونا نباید جایی رف چرا راه میوفتن شاید خودشون ا ...

منم مهمون داشتم کنسل شد خاله های شوهرم سالگرد ازدواجمون خواستن بیان گفتن به خاطر کورونا میترسیم

آره دیگه خییلی حساس شدم نمیدونم چرا ولی ع هرکی جای من بود خدایی همون موقع جوابشونو میداد

منم بعد4سال زندگی وقتی حرفش میشه میگم مامانت اینو گفت مامانت نیومدجهازسیه.نمیتونم فراموش کنم.چون ایناباهم دوقلوهستن.اون یکی 8ماه زودترازدواج کرد8ماهم زودتر فت خونه ی خودش برای اون وسایلش رفتن آوردن چیدن سیه کردن کلی هم تشکر ولی من جهیزیم صدبهتراون بوده سرسوزن کم نداشتم حتی تشکرنکردن اخمخا.(همان احمق هست) 

منم مهمون داشتم کنسل شد خاله های شوهرم سالگرد ازدواجمون خواستن بیان گفتن به خاطر کورونا میترسیم

کسی که  بنظرمن انقدر درک نداره که بلند نشه تو کرونا بره اینور و انور مستحقه بگیره من که دلم نمیسوزه میدونند من چقدر حساسم از اون بدتر من همسرم تو تیم درمانه همش با کرونا سر و کار داره چطور جرئت میکنند بیان😒

آینه و کنسول فایبرگلاس

به سایت ما سربزنید

۰۹۳۳۳۹۹۴۴۶۳

مجسمه پلی استر

بزرگترین کارخانه با قیمت عمده فروشی 

یک راه کسب درآمد برای خانم های خانه دار.

دو خرید با قیمت عمده فروش تمام مجسمه های پلی استری رزین و فایبرگلاس از کوچک تا بزرگ همگی در مجسمه سازان فرزام برند اول خاورمیانه. روی کلمات آبی کلیک کنید تا وارد سایت شوید.

فروش با سود کم و کیفیت درجه یک بی واسطه تک و عمده

تلفن مهندس فرزام فر

۰۹۳۳۳۹۹۴۴۶۳

منم بعد4سال زندگی وقتی حرفش میشه میگم مامانت اینو گفت مامانت نیومدجهازسیه.نمیتونم فراموش کنم.چون این ...

پس هستن کسایی که یادشون نمیره ولی با غر زدن از چشم شوهرامونم میفتیم هرچقدر سنگ تموم میذاریم اتگار بدتره

من پیش جراح فک رفتم کارش فوق العاده بود ۳۰ ثانیه بیشتر طول نکشید الان فقط زخمش میسوزه ولی سر یکی دیگ ...

من خونش بندنمیومدروز بعد رفتم جای دیگه گفت دندون سالموکشیده انتظار داشتی خونریزی نکنه پانسمان کرد ده دقیقه ای خونش بنداومد.اینم بحساب جراح دندان پزشک و دندان سازبودخیرسرش.