2737
2734
عنوان

بیاید صادقانه از اوضاع مالیتون بگید.مستاجرید؟شاغلید چندتا بجه دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 74169 بازدید | 1468 پست
همسر منم نظامیه ولی ماهی ۳ تومن ب زور میگیریم چطور میشه برا شما ۸ تومنه؟؟

فکر کنم مرزبانی هست...چون شوهرمنم نظامیه همین حدودا میگیرع

جانِ دِلَم آرامِشِ روحَم تُویی•♥️•😘😍❤️واسه حل شدن مشکلات خودم وخودت صلوات🙏🏽❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همسر منم نظامیه ولی ماهی ۳ تومن ب زور میگیریم چطور میشه برا شما ۸ تومنه؟؟

خب فرق دارن دیگه جا با جا فرق دار تحصیلاتشون.درجشون 

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
فکر کنم مرزبانی هست...چون شوهرمنم نظامیه همین حدودا میگیرع

همسر من ستاد ناجاست تا پارسال مواد مخدر بود امسال بهداری درجشم سروان

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
2738
همسر من ستاد ناجاست تا پارسال مواد مخدر بود امسال بهداری درجشم سروان

چقده حقوقش

جانِ دِلَم آرامِشِ روحَم تُویی•♥️•😘😍❤️واسه حل شدن مشکلات خودم وخودت صلوات🙏🏽❤
سنم زیاد نیست 

پس چرت و پرت نگو😒 

اینقدر بودن از اون دختر همسایه های ما که پدر مادر شاغل وضع مالی عالی. نگاه ما هم نمیکردن .ولی بعد ازدواج طلاق گرفتن و افسرده شدن بعد منو خواهرهامو میدیدن که خوشبختیم. نه که ما مشکل نداشتیم ولی چون تو سختی بزرگ شدیم بلد بودیم چطور حل کنیم. 

سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار
بيش از حد عذاب وجدان گرفتم از سر شب همش دارم گريه ميكنم آخه پول كمى نيست😢 مرسي از نظرت🌹

گریه چرا دیگه درسته طلا یه سرمایه هست ولی خب سرمایه هم برا همین ردزاست اگه پول دیگه ای دارید ببر درست کن طلا نفروش حیفه ولی اگه نداری باید طلا بفروشی طلا مگه جزئی از وجوده زنه که نفروشه 

اللهم عجل لولیک الفرج
2706