2733
2734
عنوان

اصلاح صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 30 پست
نمیسوزونه صورتتونو؟؟ چرا سالی ی بار ینی صورتتون انقد کم موعه؟ 

یکم حساسیت میده اما تا یه روز از بین میره 

بله موهای صورتم خیلی کمن

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یکم حساسیت میده اما تا یه روز از بین میره  بله موهای صورتم خیلی کمن

شماهم خوشبحالتون😂😂

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
تیغ معمولی  میزارم تو دسته تیغ الکل میزنم بهش و استفاده

منم اینکارو کنم از این ببعد🤔🤔🤔

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
برو پیش دکتر چون منم مختلطم ولی اینقدر جوش نمیزنم شاید مشکل هورمونیه

رو حالت عادی صورتم اصلا جوش نمیزنه چون خیلی رسیدگی دارم اصلا نه میزارم چرب بمونه که جوش بزنم، نه خشک بمونه که ترک و چروک بشه

همین که ی مو از صورتم برداشته شه حتی با موچین، سریع جوش میزنم.. کلا مشکل پوستی رو دارم. پوستم خیلی قاطی میکنه یهو اگزما میزنه دور لبم

حساسه

نمیدونم والا. بعضی وقتا خسته میشم دوست دارم بمیرم😂

نمیدونم والا. بعضی وقتا خسته میشم دوست دارم بمیرم😂

خدا نکنه بابا این چه حرفیه با یه دکتر رفتن مشکلت حل میشه شما یه خورده بدنت زیاد به این موضوع واکنش نشون میده شاید به خاطر حساسیت باشه یه بار انتی هیستامین بخور یا سیتریزین یه نیم ساعت بعد با موچین موهاتو بردار ببین بازم اونطوری میشه یانه البته به نظرم جوش که میزنی اگه روشو نکنی اشکالی نداره مگه جوشات خیلی دیر محو میشن؟

خدا نکنه بابا این چه حرفیه با یه دکتر رفتن مشکلت حل میشه شما یه خورده بدنت زیاد به این موضوع واکنش ن ...

اره جوش و لک خیلی زود محو میشن از صورتم

از بچگی خیلی حساس بوده بدنم رو این چیزا مثلا به اب و هوای شمال حساسیت داشتم و کهیر میزدم ولی چندبار رفتم و چندتا دارو بهم دادن که خوب شدم

این سری هم بخاطر سرمای زمستون رفتم که صورتمو دکتره دید مشکل جوش زدنارو گفتم گفت الان که صورتت جوش نداره دیدم نمی ارزه یه بار وکس کنم و جوش بزنم و برم پیشش🙄🙄🙄برای خشکی هم چندتا ابرسان و.. داد که وقتی قطع کردم بازم شروع شد😂😂 ولی به ی دکتر طب سنتی که گفتم گفتن بخاطر گرمی بدنته باید کبدتون درمان بشه... الان عرق رازیانه و... میخورم خیلی پوستم شفاف شده خیییلی ولی مشکلم اینه که موهای زائد رو نمیدونم چیکار کنم با تیغ تمیز میکنم جوشای ریزززز میزنم

2706