2733
2734

بیرون 😐

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دوستاي گلم حقيقتش به پسري كفتم بيا كات كنيم گفتش نرو من دوستت دارم بهش فرداش پيام دادم بعدش اونم تا ١٥روز انلاين ميشد ولي سين نميكرد ديگه هر چي از دهنم در اومد بهش گفتم گفتم زمين گرده يكي سر خودت مياره اگه دوستم نداشتي از اول چرا بهم نگفتي بهم ميگه يعني من دوست ندارم؟؟؟؟؟من كه هر بار دارم بهت ميگم دوستت دارم تو عزيزمي و اينا.منم گفتم پسورد ميدي يا بلاك گفتش اين طوريه ديگه/أخرين حرفشم اين بود مريم من ميدونم تو دختر خوبي هستي ولي نميدونم چرا عصبي هستي/منم گفتم باااااااي اقا براي هميشه بلاكشم كردم ٥روز بعد از بلاك درش اوردم الان حدود ١٥روز شده /من دو روز قبل بهش تو واتس پيام دادم من و ببخش عصبي بودم فكر كردم با دختر يگه اي هستي همه حرفاي دلمو بهش زدم اين ان شد ولي اصلا سين نكرد به نظرتون چرا يه پسر ان ميشه سين نميكنه حتي بلاككممم نميكنه😯يعني چرا اين كار رو ميكنه اينم ميدونم كه دوستم داره أزم ناراحته به نظرتون برميگرده خواهشا انرژي منفي ندين دلتنگ اين هستم😔😔😔😔😔😔

نمیدونم. دلتنگم ولی نمیدونم. شایدم نمیخوام بش فکر کنم

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2706