2733
2734
عنوان

لعنت به یبوست😥😥😥از دردش نمیتونم بخوابم

| مشاهده متن کامل بحث + 4103 بازدید | 65 پست

شیر گرم، خاکشیر با آب ولرم

چای دارچین (البته با دارچین کم) و عرق نعنا هم نفخش رو از بین میبره درد کمتر میشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واای منم بعد از زایمان یبوست بدی داشتم طوری که گریه میکردم و عین بچه ها از دستشویی رفتن فرار میکردم

یه شربت از داروخانه گرفتم به اسم مگنی میلک

معجزه کرد! ولی اون موقع چون من شیر میدادم نمیتونستم مرتب بخورم، کم خوردم ولی همون درمانم کرد یواش یواش بهتر شدم

امتحانش کن

دکتر کردافشار میگفت خانم های باردار که یبوست دارن. انجیر خشک رو خیس کنید و بدون آب  بکوبید و با گردو کوبیده شده قاطی کنید بخورید

من که به تو نارو نزدم حضرت عشق/پس چرا زندگی ساده من ریخت بهم
2731
متاسفانه خوابه دیر بیدار میشه نمیدونم چجوری بهش بدم 

هروقت بیدارشد بده بهش قبل از اینکه چیزی بخوره

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

گل سرخ کوچولوها هستن... از اونا یدونه بذار دهنت با آب دهنت خیس کن نباید یهو بجویی و بخوری باید نم نم خیسش کنی تو دهنت 

معجزه میکنه

شیاف لاکساتور هم خیلی خوبه تو بارداری هم تجویز میشه

2738
متاسفانه خوابه دیر بیدار میشه نمیدونم چجوری بهش بدم 

سبوس گندم خیلی خوبه برا یبوست من وقت هایی ک اینطوری میشم میریزیم داخل آبمیوه یا آب مخلوط میکنم میخورم رو سالاد و غذامم میریزم خیلی خوبه

2706