2737
2734

خواستم بگم اگه قصد ازدواج دارید حتما با کسی ازدواج کنید که خونه از خودش داشته باشه برنداره شمارو ببره خونه مادرش که مطمئن باشید همش عذابه و به اندازه ثانیه ای مزه زندگی رو نخواهید چشید

اگه قراره برید خونه مادرشوهرتون زندگی کنید اوایل ازدواجتون که بهترین روزهای زندگی تون هست رو خراب کنید همون بهتر خونه مادرتان بمانید تا مثل من عذاب نکشید

مردی که خونه نداره بیخود میکنه که بخواد زن بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

چشم مرسی که گفتی 

ولی من اصلا خونه اونا نمیرم پامم نمیزارم حاضرم یه خونه کوچک باشع زندگی میکنم ولی اونجا اصلا

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

انشالله مشکلتون حل شه

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

جواب سوال ذهن منه تاپیگت

ی خواستگار دارم. خواهرهاش متاهل. پدر فوت شده . اینم با مادر پیرش زندگی میکنه. خونه مادرش دو طبقه س . تک پسره. نرم طبقه بالا مادرش؟؟؟. بریم مستأجری؟!

2706