2733
2739
عنوان

بیایید بگم چرا ناراحتم

210 بازدید | 34 پست

من شاغلم. دیروز جمعه بود از ساعت 9 صبح تا 9شب خدایی فقط جارو کشیدم دستمال زد تی کشیدم ظرف ‌شستم گوشت چرخ کردم ناهارشام گذاشتم... ساعت 3ظهر گفتم بذار سریع شام رو هم آماده کنم ماکارونی گذاشتم البته من مایه ماکارونی مفصلی درست میکنم یکساعت کامل فقط مایه ماکارونی درست کردم شوهرم نبود با چه ذوقی غذا درست کردم که شب شام به موقع بخوریم بخوابیم من فرداش صبح شنبه راحت بیدار بشم از خواب... رفتم سوپر اومدم هرکاری کردم کلید من این درو باز نکرد بعداز 5دقیقه زنگ زدم شوهرم قطع کرد دم در مونده بودم با کلی وسیله... من شهر غریبم کسی رو ندارم بگم برای کارام بیاد... هیچی به زور بعداز ده دقیقه کلنجار در باز شد گیر داشت قفل... شب 10شوهرم اومده بهش میگم چرا ردتماس میزنی شاید یکی داره منو میکشه زنگ زدم لابد کار واجب داشتم گفت دستم بند بود... ناراحت بودم همیشه آخه همینه کارش بی تفاوته رفتم دراز کشیدم ده دقیقه بعد بلند شدم دیدم واسه خودش کلی ماکارونی کشیده با همه ی ته دیگ سیب زمینی اش و ترشی داره میخوره... اصلا هم منو صدا نزده اقلا آدم حسابم کنه باهم بخوریم خیلی ناراحت شدم حرف نمیزنم باهاش... من با چه ذوقی چه وقتی براش گذاشتم اونم فقط خودشو دید 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

شاغل ها میدونن جمعه روز استراحت و تفریح هست نه روز سگ دو بدن خدایی حیلی خسته شدم 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رد تماسو نمیدونم ولی شاید گفته خسته ایی واسه همون بیدارت نکرده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2731
2740

بعضی وقتا مردا کارایی که انجام میدن واقعا قصد وقرضی ندارن اما بنظرما فاجعه هست مردا فقط با سوال و جواب مستقیم متوجه چیزی میشن همین .احتمالا گفته ناراحتی و قطعا نمیایی غذا بخوری تنهایی خورده 

تا خدا با من است زمانه با من است .
وا شوخی میکنی دیگه🤐

ن اصلا من تحمل همچین شوهری و ندارم،،شوهر باید عاشقانه باشه از سرکارش که اومد بیاد اروم و با ناز و شوخی بیدارت کنه و بغلت کنه غذا بزاره دهنت من شوهر اینجوری عاشقانه دوست دارم

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
ن اصلا من تحمل همچین شوهری و ندارم،،شوهر باید عاشقانه باشه از سرکارش که اومد بیاد اروم و با ناز و شو ...

عزیزم اینکه شما دوس دای سوهرت اینجور باشه نوش جونت ولی توروخدا برای هرکسی نسخه طلاق نپیچ یه درصد احتمال بده حرفت رو اسی تاثیر بد بزاره .درضمن مردی که چنین خصوصیاتی داشته باشع زنشم باید ایده ال باشه 

تا خدا با من است زمانه با من است .
عزیزم اینکه شما دوس دای سوهرت اینجور باشه نوش جونت ولی توروخدا برای هرکسی نسخه طلاق نپیچ یه درصد احت ...

خب من واسه خوشبختی خودش گفتم،،اره دیگه من خودم خبلی احساساتی و عاشقانه‌م واسه همین شوهر اینجوری دوست دارم

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
من اگه بجات بودم زود طلاق میگرفتم تا حساب کار دستش بیاد

طلاق دوای هر دردی نیست تا ی چیز میشه سریع ب طلاق فکر میکنید

اگه قرار بر طلاق گرفتنه دیگه چرا ازدواج میکنن 

تاریخ شروع رژیم1402/01/25 وزن شروع80
2706