2737
2734
عنوان

حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 38 پست

خدا رحمت کنه مامان و  بابات رو 

چرا انقدر بی انصافه اخه؟باهاش صحبت کن،بگو آخه من ،بی پدر بیمادر ، تو این شهر غریب دلم میپوسه،چطور دلت میاد میگی حرف نزن،بگو من اگه حال روحیم خوب نباشه افسرده بشم نمیتونم مادر شادی باشم و خونه ی شادی رو درست کنم براتون 😓😓

منم راه دورم ولی شوهرم یک کلمه حرف نمیزنه ،سعی میکنم زیاده روی نکنم ولی خوب مثلا خانوادم زنگ میزنن دست کم کم ۲۰دقیقه حرف میزنم گاهی هم یک ساعت... 

دخترم پناه منه،پسرم آرامشم،همسرم تکیه گاهم....👨‍👩‍👧‍👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خاطر هم تو دو روز

چی متوجه نشدم میشه واضحتربگی ببخشید

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉
کلی حرف میزنن بعد کافیه ما یچیزی بگیم هار میشن 

بخدا من قبلا اصلا توهینی نمیکردم بهش بعد از یه مدت روی منم تاثیر گذاشت حالا منم خیلی فوش میدم و بد دهن شدم...حالم از خودم بهم میخوره حس میکنم ظرافت زنانه رو از دست دادم و شدم یه پا مرد برا خودم

چون میگذرد غمی نیست...
2728
بخدا من قبلا اصلا توهینی نمیکردم بهش بعد از یه مدت روی منم تاثیر گذاشت حالا منم خیلی فوش میدم و بد د ...

منم همینطور اینقد گفت تا منم عادت کردم ب گفتن وگرنه یبار تو خانوادم حرف زشتی ردوبدل نشد،گاهی عصبی میشم‌ میگم زشته برام من زنم ب درک هرکی هرچی میگه

2738

عزیزم با پسرت دوست باش بهش محبت کن و باهاش باری کن یادش بده که این حق تو هست یادش بده که نباید تو کار تو فضولی کنه. اون الان باباش رو دیده پر رو شده فردا تربیتش دچار اشکال اساسی میشه 

مامانم رفت قلبشو عمل کنه بابام از دوریش سکته کرد رفت کما بعد مامانم اومد دید بابام نیست ایست قلبی کر ...

وای چقدرهمودوست داشتن خدارحمتشون کنه نور به قبرشون بباره

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉
شما راهی رو در پیش گنگرفتی که بتونه به این شرایط کمک کنه؟؟؟؟؟؟منکه دیگه کم اوردم نمیدونم چیکار کنم.

اره من دارم پول پس انداز میکنم نا جاییکه بتونم و پسرم بزرگ شه بزارم برم

منم همینطور اینقد گفت تا منم عادت کردم ب گفتن وگرنه یبار تو خانوادم حرف زشتی ردوبدل نشد،گاهی عصبی می ...

بخدا منم همینطور تو خونه پدرم جرات نداشتیم به هم کوچکترین توهینی بکنیم همه با احترام با هم صحبت میکنیم.اما این مرد منو بد دهن کرده خیلی حالم بابت این قضیه خرابه...تازه بعدش میدونی چی میگه؟؟؟؟؟میگه وای مثل مردای لات و الوات شدی و ظرافت زنانه نداری و این حرفا بهش میگم تو ممو به این روز انداختی میگه از خونه بابات همینطور بودی

چون میگذرد غمی نیست...
2706