2737
2734
عنوان

چیکار کنم ؟

56 بازدید | 4 پست

سلام بچه ها من و خواهرم از بچگی فوش های رکیک پسر عموم و پسرعمه ام رو تحمل کردیم و سکوت کردیم هر وقت یاد کارهاشون میوفتم حالم بد میشه  بنظرتون اگه چیزی گفتن جوابشون رو بدم اگه بدم چطوری بدم؟ و اگه سکوت کنم افسردگی میگیرم همشونم باهوشن یکی دانشگاه تهران درومده و اون یکی شریف هی اینم از شانس منه ولی بگما این پسر عموم یه گند بزرگی تو زندگیش زده اونم اینکه تو 15 سالگی رفته دادگاه بخاطر مزاحمت.ولی هیچ کس بروش نیاورد مطمئن هستم اگه خودش به جای ما بود تا آخر عمرش تحقیرمون میکرد که رفتیم دادگاه. اولین نفر از خانواده ما بود که رفت دادگاه ولی هنوزم زبونش درازه . اصلا کم نمیاره کسی میدونه چطوری باید باهاشون رفتار کنم  

میشه برای مادر بزرگ عزیزم و خاله ام و پدربزرگ هام یه صلوات بفرستی فرستادین بهم بگین ممنون  
با کسی که فهم و شعور نداره دهن ب دهن نشید 

من تا الان به اون هیچی نگفتم ولی وقتی آدم هیچی نمی گه به آدم بیشتر توهین میکنن آدم رو ضعیف میبینن متاسفانه اصلا متوجه کاراشونم نیستن 

میشه برای مادر بزرگ عزیزم و خاله ام و پدربزرگ هام یه صلوات بفرستی فرستادین بهم بگین ممنون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به برادر یا پدرت بگو خب 

برادر که ندارم ولی پدرم هم آدمیه که زیاد تو این چیزا دخالت نمی کنه متاسفانه بهش قبلا گفتم 

تصمیم گرفتم خودم جوابشون رو بدم