2733
2734
عنوان

كسي هست راه دورازدواج كرده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 47 پست

هرچی قسمته همون میشه یکی دخترشو ب همسایشون میده و با اینک میشناسش ولی دخترشونو خوشبخت نمیکنه ولی یکی ک فک میکنن اگه دخترشونو به اون بدن دخترشون بدبخت میشه از قضا خوشبختش میکنه 

هرچند پدر و مادر هر حقی رو دارن ولی همیشه باید نظر دختراشون هم بخوان

یکی از اقواممون با یکی از راه دور تو دانشگاه اشنا شدن و ازدواج کردن....الله یارته

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم دورم با پسر عمم ازدواج کردم با اینکه همسرم بهترین شرایط شغلی رو داره و بخاطر شغلش مجبوره موقتا بریم شهر دیگه ای با اینکه همه ی نامه های انتقالیش نشون بابام داده و انصافا به لحاظ اخلاقی هم خوبه دو سال تموم بابام بهش جواب رد داد تا تونست بابام راضی کنه فکر نکنم پدر شما به این راحتی رضایت بده

2731
هرچی قسمته همون میشه یکی دخترشو ب همسایشون میده و با اینک میشناسش ولی دخترشونو خوشبخت نمیکنه ولی یکی ...

دقیقا همه به من میگن بدبخت شدی اونی که به من اینو گفت دختر خودش داده همین نزدیک خودشون دامادش بیکار در صورتیکه من بخاطر شغل همسرم میرم راه دور 

یک ساعت دوره؟ کمتر از این باشه که همیشه مشکل پیش میاد، یکم فاصله بد نیست

والا منم فکر کردم خیلی دوره رفتم از اول خوندم دیدم یک ساعت والا قرار نیست که آدم خونه بغلی مادرش باشه الان دوست من از منطقه ۱۸ شوهر کرده رفته منطقه ۲ حدود یه ساعت تو راه عوضش پیشرفت کرده محل زندگیش رفته بالاتر 

دقیقا همه به من میگن بدبخت شدی اونی که به من اینو گفت دختر خودش داده همین نزدیک خودشون دامادش بیکار ...

ادم اگه از عشقش مطمئن باشه دیگه هیچوقت پشیمون نمیشه و با سختی ها کنار میاد 

یه دخترو اگ ب زور ب یکی بدن با یه سختی جا میزنه

ولی اگ ب میل خودش باشه و از طرف مطمئن باشه تو سختی جا ک نمیزنه هیچ بزرگ تر هم میشه 

لااقلش اینه ک حسرت نمیشه نرسیدن ب اونی ک دوسش داشتی 

دوست داشتن سخته 

دوست نداشتن هم سخته 

انشاالله همه خوشبخت شن... الله یارتون

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
2738
والا منم فکر کردم خیلی دوره رفتم از اول خوندم دیدم یک ساعت والا قرار نیست که آدم خونه بغلی مادرش باش ...

کمتر از یه ساعت باشه ناهار شام آدم باید با هم بخوره دیگه جدا شدن و اینا معنی نداره، البته خیلی دور خوب نیست ولی یه ساعت بنظرم نرماله الانم با اسنپ و تپسی راحت میشه پیش همدیگه رفت

وا یکساعت راه دور نیس 

شما تو اتوبوس شرکت واحد بشین تا مقصد برسی یکساعت میشه

فرض کن هرهفته بااین شرایط میری خونه مامانت ولی با سواری برو

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
ادم اگه از عشقش مطمئن باشه دیگه هیچوقت پشیمون نمیشه و با سختی ها کنار میاد  یه دخترو اگ ب زور ...

بله واقعا هم همینطور 

من سر این قضیه کلی فکر کردم سبک سنگین کردم اما متاسفانه همه معتقدن من بدبخت شدم فقط و فقطم بخاطر راه دور😅

ممنونم ازتون 💗💗💗

منو عشقم ۲۰۰۰کیلومتر از هم دور بودیم و فعلا به هم نرسیدم و شاید هرگز نرسیم .ریپلای نکنید لطفاً چون حوصله ندارم .فقط اکه میتونین دعا کنین من و اون زیر یه سقف باشم 💖

بله واقعا هم همینطور  من سر این قضیه کلی فکر کردم سبک سنگین کردم اما متاسفانه همه معتقدن من بد ...

خودت خوشبخت باشی بقیه مهم نیستن چی فک میکنن 

2706