2737
2734
عنوان

امکانش هست حامله باشم ؟؟؟؟؟😟😟

232 بازدید | 17 پست

یه سوال خصوصی

من یه بچه ۹ ماهه دارم ده روز پیش رابطه داشتیم با ک.ا.ن.د.و.م ولی حس کردم ا.س.پ.ر.م ریخت برای همین  قرص اورژانسی خوردم دوتا 

دو روز بعدش دوباره رابطه داشتیم بی حفاظ(با اینکه اشتباه کردم ) بازم شک کردم دوباره دوتا قرص خوردم (میدونم دو بار در ماه خوردن بده )

الان ده روز پری عقب انداختم

با اینکه پری من نامنظمه ولی استرس دارم بیبی چک زدم دیروز منفی بود 

با این وجود قرص خوردن و اینا امکانش هست حامله باشم ؟😟

خیلییییی استرس دارم نمیخوام باردار شم بچم کوچیکه لطفا جواب بدین چیکار کنم زود پری شم

خدایا ممنونم بابت همه چی  :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

در سال بیشتر از سه بار نباید قرص اورژانسی استفاده کرد

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2738
ی مدت نکین....🤣🤣🤣🤣لامصبا

وا مگه میشه خب😐

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
ی مدت نکین....🤣🤣🤣🤣لامصبا

😂

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

عزیزم قرصای اورژانسی باعث میشه یه پریود عقب بیفته یا جلو برای شیر دهی هم امکانش هست دوتاش ممکنه

sh_n👉❤❤   ♫ ازش نپرسیدم کی بود نگاهش دنبال چی بود با من عاشق ولیکن قلب و زبونش یکی بود   الهه دل پاکی بود     مثل خودم خاکی بود   با ناز بی حد چشاش از همه دنیا شاکی بود        چشم انتظار دل بیقرار  دنبال یار بود این خانم خوش برار و گل خنده رو       اسمش بهار بود این خانم  💚 اسمش بهار بود این خانم🤗
ی مدت نکین....🤣🤣🤣🤣لامصبا

😂😑😑😑😑آدمی فقط و فقط چیزی که هک شده رو جای مهر انسانیتش نیاز هست حالا هر نیازی 

sh_n👉❤❤   ♫ ازش نپرسیدم کی بود نگاهش دنبال چی بود با من عاشق ولیکن قلب و زبونش یکی بود   الهه دل پاکی بود     مثل خودم خاکی بود   با ناز بی حد چشاش از همه دنیا شاکی بود        چشم انتظار دل بیقرار  دنبال یار بود این خانم خوش برار و گل خنده رو       اسمش بهار بود این خانم  💚 اسمش بهار بود این خانم🤗
2706