2737
2734
عنوان

اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 3782 بازدید | 186 پست
واای خداقوت عزیزم،خیلی زحمت میکشید ممنونم ازتون ،

عزیزی ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

الهم صل علی محمد و آل محمد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
کارایی مث گاز گرفتن بقیه یا لیس زدن دیوار البته ن مداوم جزو علائم اوتیسمه؟ یا جیغ زدن زیاد

بله میتونه باشه به خاطر بهم ریختن حس هاشونه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میتونم یه سوال درمورد کارتون بپرسم 

جانم ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2731
نگو که دلم خونه یکی از بچه هام اوتیسم بود بهش نمیرسیدن هزار بار گفتم هر زمان خسته شدین بدینش به خودم ...

ای ماااادررررر😢😢😢

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
بله میتونه باشه به خاطر بهم ریختن حس هاشونه 

منو یادتونه؟ 

پسرم گاهی اوقات نمیدونم از سر لجبازی با منه زبوتشو میزنه به دیوار بعد نگاه ب من میکنه با شیطنت میخنده 

یا باباش گازش میگیره از محبت اینم هی گاز میگیره 

ذوق زده ک میشه جیغ میکشه یا عصبی ک میشه 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
مگه پیش خودت نیست 

عزیزم من مادرش نبودم فقط مربیش بودم خانواده اش سپردنش مرکز اوتیسم

فردا برم با پدر مادرش صحبت کنم ببینم راضی میشن بیارنش بیرون

اولش فک کردم بچه خودتو میگی 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
منو یادتونه؟  پسرم گاهی اوقات نمیدونم از سر لجبازی با منه زبوتشو میزنه به دیوار بعد نگاه ب من ...

تا حدی یک چیزایی یادم هست در این جور مواقع باید به درک بچه هم توجه کرد 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عزیزم من مادرش نبودم فقط مربیش بودم خانواده اش سپردنش مرکز اوتیسم

میشه یکم از علائمش بگی؟ 

جانم ؟

دختر من 20ماهشه هنوز راه نمیره دکترش براش ده جلسه کاردرمانی نوشته که الان دوجلسشو بردیم فقط ماساژ میده پاهاشو که درمان گفت رفلکس پا داره مم نفهمیدم یعنی چی دخترمم خیلی جیغ میزد دیگه نشد ازش بخام توضیح بده میشه بهم بگین یعنی چی ممنون تون میشم 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁