2737
2734

معمولا چند ساعت میزارین بپزه؟؟خطرناک نیس تا صبح ممکنه بسوزه یعنی. با بوقلمون کسی درست کزده؟؟ خوب میشه؟؟؟

فو و فن بهم بگین خانوما

امید زندگیم دوقلوهام😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شب تاصبح میزارم

ولی شعله رو خیلی خیلی خیلی کم میکنم 

بعد هر یه ساعت یه بار بهش سرمیزنم تا ابش تموم نشه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2728

من که اگه چیزی شب رو گاز بزارم میدونم تا صبح از نگرانی خوابم نمیبره

آخرشم خاموشش میکنم میخابم راحت😂

خدایا تو را به علی اصغر امام حسینت قسم میدم هرکی منتظر فرزنده،فرزند سالم و صالح نصیبش کن خدایا یه پسر صحیح و سالم به من بده خدایا همه ی جوونا ازدواج خوبی داشته باشن،برادر مجردم هم یک دختر خوب و با ایمان نصیبش کن و خوشبختش کن،خدایا مشکلات مالی همه را برطرف کن مشکل مالی پدرمم برطرف کن و دوباره پدرم وضعش خوب بشه تا مثل قبل به همه کمک کنه،خدایا عزیزانم خوشبخت و خوشحال و سالم باشن،خدایا دخترم همیشه سالم و موفق باشه و خوشبخت ترین بشه،الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم        سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۵ شب ۲۲:۴۳           خدایااااااا شکرتتتتت

زیرش شعله پخش کن بزار ابشم زیاد بریز برو بخواب تا صبح میپزه

بعدشم بهتره مرغ یا بوقلمون رو جدا بپزی بعد نیم ساعت اخر بهش اضافه کنی اینجوری بوی زحم نمیده

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
اره حسابی روغن پس میده من خودم ۱۰ ساعت میزازم میپزه حداقل 

واقعا؟ یعنی اگه صبح ساعت نه بزارم دیره برا ساعت دو؟ اخه نه بیدار میشم یا امشب بزارم . بعد شما پیاز داغم میکنینش؟

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2738

[QUOTE=144335134]من که اگه چیزی شب رو گاز بزارم میدونم تا صبح از نگرانی خوابم نمیبره آخرشم خاموشش میکنم میخابم راحت

منم استرسی ام ولی خب صبح ک شوهرم میاد ساعت نه هم بزارم دیره نه؟؟

امید زندگیم دوقلوهام😍 
مرسی عزیزم . خود گردو رو پیاز داع میکنین؟؟

من پیازشو رنده میکنم تفت میدم طلایی بشه گردوشو نه تفت نمیدم رب انارشم اول میریزم

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
من شب تاصبح میزارم  ولی شعله رو خیلی خیلی خیلی کم میکنم  بعد هر یه ساعت یه بار بهش سرمیز ...

ای بابا خوابو برا خودت چرا حروم میکنی. از صب بزار زود بزار

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
2706