2733
2739
عنوان

با یه ملیارد خونه درس حسابی پیدا نمیکنیم تهران اعصابم خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 1220 بازدید | 75 پست
واقعا همینطوره منو و شوهرم کلا کل پولمون ۹۰ میلیونه الانم مستاجریم اینجور که داره پیش میره هی محل به ...

من ن پس انداز حسابی دارم ن طلایی هیچی .چند ساال پیش دو تومن ی کانکس میدادن الان همونم ده به بالا شده .واقعا دیوونه میشم فکر میکنم .میتونی پولتو تبدیل به طلا یا چیزی کن که به شدت ارزشش پایین میاد تا اخر ساال

ما کوچیکا خدامون بزرگه...
بله خدابیشتربهتون بده نسبت به منی که خونمسال۹۳حدود۸۰تومن بود الان شده۳۰۰تومن خوب شمالاکچری محسوب میش ...

ان شاءالله خدا از درو دیوار بریزه برات گلم.منتها بخاطر خریدن زندانی شوهرم این خونه رو میفروشیم😔

کاربر قدیمی ام ❤ خدا جونم امیدم به خودته زندگیمو نجات بده فقط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=144331315]منم کارم با سکه نیست فقط بگم سکه ده میلیون شد پولمون بی ارزش بخدا این اختلاسگرارومیبینم حرف ازهزارمیلیاردمیزنن دیوانه میشم فشار روی ماست ما مردم بیگناه

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
ان شاءالله خدا از درو دیوار بریزه برات گلم.منتها بخاطر خریدن زندانی شوهرم این خونه رو میفروشیم😔

ممنون انشاالله بهترشوبخری گلم خودتو ناراحت نکن انشالله ضرر به جونتون نخوره

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2728
من ن پس انداز حسابی دارم ن طلایی هیچی .چند ساال پیش دو تومن ی کانکس میدادن الان همونم ده به بالا شده ...

پولم که دست صاحبخونس هیچ کاری نمیتونم بکنم اون نود ملیون که گفتم پول پیش خونه ای که نشستیم . پس انداز هم اصلا نمیتونیم بکنیم چون هر چی درمیاریم قسط میدیم و هزینه خورد و خوراک میشه من واقعا خیلی نگرانم که چه بلایی میخواد به سرمون بیاد با این اوضاع 

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   

ما که میگیم کاش بمیریم راحت شیم 

بخدا گاهی میگم بعد از این ویروس پاشم پناهندگی برم از این خراب شده هرچی هم شد بشه  یا چهارتایی میمیریم یا خوشبخت میشیم

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
پولم که دست صاحبخونس هیچ کاری نمیتونم بکنم اون نود ملیون که گفتم پول پیش خونه ای که نشستیم . پس اندا ...

من همش میگم اگر میدونستم اوضاع این میشه کاش بچه نمیاوردم که نگرانش باشم 

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
پولم که دست صاحبخونس هیچ کاری نمیتونم بکنم اون نود ملیون که گفتم پول پیش خونه ای که نشستیم . پس اندا ...

ایشالا خدا کمکمون کنه .من ی ماه دیگ بچم دنیا میاد میترسم از این اوضاع 

ما کوچیکا خدامون بزرگه...
2738

۹۰ ملیون رو تبدیل به طلا کن بزار بانک ملی کارگشایی و یه ۶ سالی برید خونه پدری زندگی کنین طلا که شد گرمی ۵ ملیون بفروشید خونه بخرید

2706