2733
2734

من با عروس یه فامیلامون مشورت میکنم بعد بهش گفتم شوهرم حرف خیلی بدی به من زده همون حرفی که اینجا زدم و همه گفتن اگه شوهرمون اینو بهمون میگفت جرش می‌دادیم (که گفته بود من همه کاری کردم ک وس کردم ببخشید البته با همین صراحت و وقاحت گفت) بعد من الان قهرم و تو خودم با خودم نمیتونم کنار بیام که یعنی واقعیت داشته و با هزار تا خوابیده بعد این میگه تو نباید شوهرتو ادب کنی باید هر کاری کرد بهش محبت کنی. 😲😲😲

اونوقت چه فرقی هست بین رفتار خوب و بد؟ میگه چون مردها بچن. باشه مردها بچه من آدم نیستم؟ دل ندارم؟

شوهرم الانو نگفت زمان مجردیشو گفت نه این که الان به من خیانت کرده باشه 

و این خانم هم فکر میکنه زندگیش خیلی موفقه در حالی که خبر نداره شوهرش سر و گوشش میجنبه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اونو ولش میگم زندگی این زن رو چرا خواستی تخریب کنی واقعا که بااین دیدگاهت به هیچ جایی نمیرسی اونم حرف خودشو زده چیکار به زندگیش داری باحرف اینو اون خوب بلدید زندگیتونو خراب کنید ایول

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2731
2738

همین جوری الکی گفت که من ک و س کردم 

یا تو دعوا 

تو قبلش هیچی نگفتی

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
گذشته و مجردی هرکسی ب خودش مربوطه ربطی ب بعد از ازدواج نداره گذشته رو شخم نزدید لطفا

اره ولی باید قبل ازدواج بگه که رابطه داشته نه بعد ازدواج 

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
اونو ولش میگم زندگی این زن رو چرا خواستی تخریب کنی واقعا که بااین دیدگاهت به هیچ جایی نمیرسی اونم حر ...

خب گفت زندگی منو بین چقدر موفقه منم گفتم با خودم نمیدونه که.... 

همین جوری الکی گفت که من ک و س کردم  یا تو دعوا  تو قبلش هیچی نگفتی

تو دعوا گفت حرف من ربطی به حرف اون نداشت من گفتم دیشب تو جمع دوستا ازشون تاثیر بد گرفتی اخلاقت بد شده که اینو گفت. 

به گذشته همدیگه چیکار دارید وجدانا؟؟؟؟

من کاری ندارم اون وسط دعوا اینو گفت منم دل چرکین شدم شما جای من بودین هضمش براتون راحت بود؟ 

2706