2733
2734

نوزاد من ۳۳ هفته دنیا اومد..چن روز دیگه میبرمش معاینه چشم.چون نارس بود

کسی این معاینه رو انجام داده؟چجوریه؟بیهوش میکنن بچه رو؟

نه بابا بي هوش كجا يه نور ميندازن چشمش همين و با يه سري ابزار معاينه ميكنن چشمشو 

من بچم نارس نبود اما بردمش

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ابزارم مثه ذره بينه چيز خاصي نيست

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
آخه گفت واسه نارس ها فرق میکنه

نه گلم همينه حالا ميري ميبيني 

2738

برای بچه های نارس فرق میکنه معاینه ، چون ممکنه شبکیه چشمشون تشکیل نشده باشه ، برای همین باید چک کنن و دارو تجویز کنن تا پروسه ی بهبودی طی بشه . معاینش یکم سخته ، بچه اذیت میشه ، خیلی گریه میکنه . اما خب چاره ای نیستش ، واجبه و باید ببریش . 

باشه عزیزم..ممنون ازت❤

اصلا نگران نباش مدام سوره ولعصرو هم واسه خودت هم بچت بخون ارامش ميگيري 

ميفهمم چقد استرس داري بچه منم يه هفته زير دستگاه بود گريه ميكردم چشم بچمو نميبندن كور ميشه اخر همش پرستارا ميبردنم ببينم مدام ميگفتم نكنه كور باشه نكنه كر باشه مادر بودنه و همين نگرانيا اوايل ادم خيلي ميترسه

وای چقد بد..چجوریه میشه توضیح بدی؟خیلی میترسم

اولش كه اينا نيست اگه دكتر مشكوك بشه ادامه ميده خانمي

اول که میبری یه قطره میریزن تو چشمش تا مردمکش بزرگ بشه و چشماش گشاد بشه ، بعد حواست باشه که به چشماش نور نخوره ، چون حساس به نور میشه ، چشماشو تا چندین ساعت بعدش بپوشون ، همونجا بهت میگن ، بعدم باید ببریش معاینه چشم مخصوص نوزادای نارس ها . اونجا بری یه عالم نوزادای کوچولو کوچولو میبینی که خیلی خوشگلن ، بعد اونجا میفهمی که چقد بچه های تو بزرگ هست😍 قربونشون بشم ، بچه های نارس خیلی شیرینن

وای چقد بد..چجوریه میشه توضیح بدی؟خیلی میترسم

نه توضیح نمیدم که اونجا چه کارش میکنن😊 تو رو اجازه نمیدن بری داخل ، فقط صدای بچه تو میشنوی ، فقط همه چیز با خودت ببر ، زمان من چند ساعتی طول میکشید . شیر و پوشک و هر چی که باید همراهت باشه رو ببر

چیز خاصی نیست . دوره ش میگذره و فراموش میکنی 😊 دیگه نوزاد نارس دل نگرانیهاش خیلی خیلی زیاده . و‌فقط کسی که نوزاد نارس داره درک میکنه ‌. اما خب ۳۳ هفته نگرانی ای بابت خوب نشدنش نداره ، شبکیه کامل میشه ، مال دختر من یک ماه طول کشید تا کامل بشه . 

2706