2737
2739
عنوان

پسر همسایه ی پررو و وقیح....

919 بازدید | 24 پست

همسایمون تو آپارتمان تازه یه پنج شش ماهی میشه اومده؛ نمیدونم چی شد از همون اول با من بد افتاد؛ یه بار تو آسانسور باهم وارد شدیم، سلام دادم جواب نداد؛ یه بارم آشغالارو گذاشتم دم در خودمون، تا اومدم مانتو بپوشم و کلیدارو بردارم ؛ زنگ زد به مدیر ساختمان که این اشغالاشو گذاشته دم در! نمیدونم انتظار داشت برم خوش امد گویی وقتی اومد یا چی!

خلاصه.... الان خرید کرده بودم ؛ آسانسورو زدم؛ دیدم پسرشون که حدود چهارده سیزده سالشه تو آسانسوره تنها، به من با یه حالت خشم گفت جا نیست! منم کلللللللیبیی کیسه و خرید تو دوتا دستام! 

بهش اهمیت ندادم و وارد شدم

انقدر حرصم گرفته از رفتار بچه که نگو!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی

اصلا محل نده...

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731

چقدر بچه ها پررو شدن

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
2738

اوف بیخیال 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

چه بی تربیت

من بودم میگفتم تو پیاده شو جا باز میشه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706