2733
2739
عنوان

بعدخبربهاره رهنما یه دوتاخبردیگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 56 پست
والا من شماره توی سایت به نام خودم نیست روش مستقیم هم زدم ولی نمیتونم کاری کنم نه بفروشم نه توی بورس ...

شماره رو از سایت www.samanese.ir میتونین تغییر بدین مال منم همینطوری بود و رفتم شماره رو تغییر دادم و الان درست شده البته فک کنم دو هفته ای طول کشید تا شماره ثبت بشه(شماره رو تغییر داده بودم ولی باز ارور میداد که شماره به اسم خودت نیست ولی بعد از یه مدت بعد از تغییر دادن شماره مشکل رفع شد)

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
از کجا؟؟

اول تو سایت سجام ثبت نام میکنین بعد یه کارگزاری انتخاب میکنین و میرین احراز هویت میشین و کد بورسی میدن بهتون

به دفاتر پیشخوان مراجعه کنین اونا راهنماییتون میکنن

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماره رو از سایت www.samanese.ir میتونین تغییر بدین مال منم همینطوری بود و رفتم شماره رو تغییر دادم ...

اینو میدونم عزیزم وای متاسفانه چند وقت گزینه تغییر شماره غیر فعال شده و منم نتونستم کاری کنم بازم ممنون بابت وقتی که گذاشتی و توضیح دادی

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
2731
من شماره فقط به اسم شوهرمه خودم شماره ندارم چیکارکنم؟؟

باید بری یه شماره به اسم خودت بگیری و اون شماره رو تو سایت سهام عدالت بزنی منم سیمکارت به اسم خودم نداشتم و مجبور شدم برم یکی بخرم

شماره رو از سایت www.samanese.ir میتونین تغییر بدین مال منم همینطوری بود و رفتم شماره رو تغییر دادم ...

ببین عزیزم غیر فعال شما کی عوضش کردی

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
دقیق میشه لطفا بگی دفتر خدمات چی؟

اسی جون اومدی لطفا یادت نره جواب منو بدی

اسی جون اومدی لطفا یادت نره جواب منو بدی

عزیزم

دفترخدمات الکترونیکی بایدبری

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد وَعَجَّل فَرَجَهُم🌺🍃                                        ماملت امام حسینیم
2740
ببین عزیزم غیر فعال شما کی عوضش کردی

عه الان منم رفتم دیدم برای منم تغییرشماره غیرفعاله😐

من تقریبا یه ماه پیش تغییر دادم

عزیزم دفترخدمات الکترونیکی بایدبری

ممنون عزیزم

عه الان منم رفتم دیدم برای منم تغییرشماره غیرفعاله😐 من تقریبا یه ماه پیش تغییر دادم

آره اون موقع میشد الان نمیشه

حالا اسی گفت بدم دفتر خدمات الکترونیک حالا ببینم نزدیکم کجاست میرم

عه الان منم رفتم دیدم برای منم تغییرشماره غیرفعاله😐 من تقریبا یه ماه پیش تغییر دادم

منم تغییر شماره الانم غیر فعاله.تقریبا بیست روز پیش تغییر دادم.الان پنل سهام عدالت میگه نمیشه و کارگذاری هم میگه شماره موبایل سهام دار معتبر نیست

منم تغییر شماره الانم غیر فعاله.تقریبا بیست روز پیش تغییر دادم.الان پنل سهام عدالت میگه نمیشه و کارگ ...

آره منم ولی حالا شما هم برو دفتر الکترونیکی چون اسی توانسته تغییر بده چه خوب که سوالمو اینجا پرسیدم و به جواب رسیدم 

منم تغییر شماره الانم غیر فعاله.تقریبا بیست روز پیش تغییر دادم.الان پنل سهام عدالت میگه نمیشه و کارگ ...

یه سایتم نمیتونن سرپا نگه دارن همه چیشون مشکل داره😑

این از سایت سهام عدالت اونم از وضع کارگزاریا😒