2733
2734
عنوان

مرگ از دم گوشم رد شد +تن ماهی وای خدا من

| مشاهده متن کامل بحث + 1255 بازدید | 50 پست
خود ماهی تن

ممنونم لطف کردی

ببین من خودم ماهی تن کوچیک میخرم تمیز میکنم میذارم توی زود پز دو تکش میکنم با دو لیوان آب. نصف لیوان ...

بعد چقد میمونه؟

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

من که  از خیلی وقته تن ماهی نخورم

از بس گرون شده 😂😂😂😂

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی..
صفحه قبل بخون عزیزم. بپز خودت عالی میشه. هر کس اومده خونمون خورده عاشقش شده

مرسی عزیزم

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
من تا سه روز هم توی ظرف در بسته شیشه ای توی یخچال نگه داشتم ولی فریز هم میتونی بکنی. مدت پختش هم دو ...

مرسی عزیزم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2706