2733
2739

تن ماهی قشنگ نیم س جوشوندم بعد  بازش کردم دیدم رنگش خیلی کم به سبزی میزنه یه بو گندم داره ،نتیجه گرفتم که تن ماهی وقتی الوده باشه هر چقدم بجوشونیش معلوم نمیشه مارک تن ماهیم شنیل بود همیشه همین میگریم شیلتون نه ها شنیل ،شیلتون کمی گرون تره اما این سفید تر از شیلتون همیشه از این میگریم این تو سه سال اولین بار بود یعنی دیگه شنیل نگیرم ترسیدم بلکه یه روز میزانش کم بود و احساس نشد چه خاکی تو سرم کنم 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
ما یه همسایه داشتیم تن ماهی خورد فرداش تو خیابون ماشین زدش مرد    

😂

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ما یه همسایه داشتیم تن ماهی خورد فرداش تو خیابون ماشین زدش مرد    

حالش بد شد فرداش که ماشین زد ؟ تن ماهی خوب نمیجوشنن یا چی

خوب ماهی تازه بخرید خوشمزه تر و مناسب تره

ماهی تن هم میتونی بخری با ادویه و سیر و پیاز اب پز کنی بعد ریش کنی 

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم

ما قبلا میجوشوندیم 

الان اصلا

هیچیمونم نمیشه  

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^
خوب ماهی تازه بخرید خوشمزه تر و مناسب تره ماهی تن هم میتونی بخری با ادویه و سیر و پیاز اب پز کنی بع ...

خوشمزه نمیتونم بپذم ماهی رو حالم بهم میخوره از مزش