2733
2734

سلام   خوبین پدرر شوهرم مریضه و منم قرار یک مااه دیگه میخووام برم سر زندگیم و اونم هفته ایه حالش بد توروخدا دعا کنین  خوب شع و حالش بهتر بشه    منم نوزده سالمه و شش ماهه ک وایسادم باا نامزدی 

ی جوری کفتی بدشانسی فکرکردم چی شده😟خوب ۱۹سالته اولا..نامزد بمونی ی مدت هیچی نمیشه..دوما تواین وضعیت کرونا عروسی نگیرین

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه شش ماه غصه خوردی به نظرت با عروسی بهتر میشه🤔

شش ماهه  هی میگم زود تر برم سر زندگی ایقد غصه باباشو خوردم میترسم بمیره  و یکسال دیگه برم سر زندگیم مراسمم نمیگرم مراسم برا چمه هی برم ابروریزامونو جمع کنم   هی حامله نشدم 😔😭😭😭😭

کی قرار بوده برین سر زندگیتون؟؟ 

عقد کردین؟؟ 

همیشه یادمان باشد که نگفته هارا میتوان گفت، ولی گفته  هارا نمیتوان پس گرفت، چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ، شکستن با کوزه است... دل ها خیلی زود از حرف ها می شکنند.........................!  قضاوت نکنیم! زخم زبون نزنیم! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»💞
2738