2737
2739

منم لایک

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

رتبه 1کنکور😂😂😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

داداشم سال ۹۶ قبول شده. رتبه ۱۲۰۰ منطقه ۳. حقوق هم ناچیز چون همش کم میکنن. فقط یکی دوبار ۲ تومن اینا دادن!!!! یه ماهی یادمه بهش هزار تومن داده بودن کلی خندیدیم 🙄🙄

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗

حقوقم اونقدری هس که یخچالم خالی هس،😅😅

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2738

دلم درس خوااااس

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
استخدامیا حقوقشون از دانشگاه فرهنگیانیا بیشتره؟

نه فرهنگیان وقتی دانشگاهشون تموم میشه و وارد کارمیشن حقوقشون دوبرابر اخرین حقوقی که توی دانشگاه بودن میزنن . 

من با ارشد و حق روستا یعنی۴۰۰ تومنش برا اینه . تازه دریافتی مون کمترمیشه 

2706