2733
2739

من 25 سالمه مجردم خانوادگی منزوی هستیم منم تا حالا خواستگار نداشتم تا همین چند روز پیش مامانم اصلا سیاستی به خرج نداد و فکر کنم اصلا به اینده و ازدواجم فکر نکرده .

حالا چندشب پیش بهم گفت شب ها قبل خواب وضو بگیر بعد ایت الکرسی بخون و سوره فلق و ناس هم بخون بعد بخواب .گفتم برای چی گفت برای زندگیت خوبه شغلی گیرت بیاد. حالا این گذشت مامانم تو واتساپ عضو یه گروهه داشتم پیاماشو میخوندم که دیدم یه پیام تو گروه فرستادن که برای ازدواج دختران دم بخت و باز کردن بختشون این کار ها رو بکنید!!!!

مادرای شما هم از این کارها کردند بیاین تعریف کنید بخندیم.

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کردم رفته مخ یکی رو زده بیاد بگیردت 😂

مامانتو  دوست دارم 😘

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
2728

نمیدونم چرا مامانم دوست داشت من زود عروسی کنم شاید دوستام ازدواج میکردن به خاطر همون حالا خوستگار هم زیاد داشتم ولی هول بود هی میومد می گفت فلانی هم نامزد کرد تا من تکونی بخورم در کل البته مامانم خیلی🌹 وبا هم خیلی صمیمی هستیم

2738

من رقص بلدنیس زیاد خب بد تومجلس و جشن ها مامانم میگه پاشو برقص برات خواستگار بیاد اخه عمه ام ب دخترش میگه اینم یادگرفته فک میکنه ب رقصه همیشه هم دم اذان دعامیکنه خدا یه داماد خوب بهم بده ب شوخی میگه ولی من میدونم ازته دل میگه

مامان من میگه کار کن واس من یاد بگیر واس خودت البته ترکی میگه 

خاله هام و زندایی هام میگن بیا برقص و بگو بخند شاید یکی پیدا شد ازدواج کردی 

یه بارم زنداییم گفت ارایش کن شاید کسی خوشش اومد منم گفتم دایی سرت کلاه گذاشتن کلاغ و رنگ کردن جای قناری بهت انداختن دختر عمه هم بد کسی رو گذاشته تو کاست     

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡