2737
2739
عنوان

کیا خیلی ولخرجن؟ چه تو وسایل ارایش چه جینگولجات😂یا خرج خونه😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 73 پست

من قبلا خیلی لباس میخریدم ولی الان نه دیگه زیاد الان لوازم ارایش زیاد میخرم تزیینات خونه هم خیلی دوست دارم تابلو مجسمه زیاد میخرم

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اووه😂😂😂💛💚💙❤

💓💗

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

الان دیگه مدت هاس اینجوری نیستم ولی قبلا سر لباس اینجوری بودم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738

سه چهار ماه یبار ۷۰۰ ۸۰۰ لباس و کفش و لوازم آرایشی حالا هرچی لازم باشه میخرم.آخرین بار دوتا مانتو با دوتا روسری و یه زیر مانتو گرفتم تقریبا شد ۸۵۰ 

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

واااااییییی که عشق لاکم،هر رژلبی هم میبینم خوشم میاد وقتی میارم خونه میبینم رنگشو داشتم😐لبااااااس😍کفشششش😍ماسکم زیاد میخرم خونگی هم زیاد میذارم😒

به عشق خواهر زاده ام این اسم کاربری رو گذاشتم....(فرنوش هستم)😆

من خودم شاغلم و پولم رو خساست میکنم و خرج نمیکنم تازگیاشوهرم هفته ای صد تومن بهم میده که هفته پیش مانتو خریدم این هفته هم رفتم لباس تو خونه خریدم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706