2733
2739

داروخانه ها دارن اکثرا من برا دخترم گرفتم نساخت بهش البته من کرجم ولی 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

از تو نت شماره های داروخونه های منطقه که هستید دربیار زنگ بزن ببین کدوم داره من هفتا شیر خشک امتحان کردم اخرم  شیرخشک معمولی ساخت بهش اپتامیل یک 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دختر منم آلرژی داشت نان اچ ا بهش دادم بهش نساخت بدترم شد چندتا دکتر عوض کردم تاکه به نتیجه رسید ...

شما لبنیات نمیخوردی؟تا چند وقت الرژی داشت

علائمش چی بود

شما لبنیات نمیخوردی؟تا چند وقت الرژی داشت علائمش چی بود

رژیم گرفتم لبنیات گاوگوشت گاولب نمی‌زدم تا دو سه هفته اصلا بهتر نشداسهال سبز داشت دوباره رفتم دکتر گفت‌ حتما به چیز ديگه ای حساسیت داره دوباره رژیم سویا چای قهوه شکلات وچیزایی که کلا کافئین دارن نخوردم بازم فایده نکرد اسهال‌ بدتر شد ناحیه مقعدش وصورتش جوش زده بود خیلی بی قرار بود بعدش دکتر گف کلا باید بهش شیر ندی الان چهارماهه هنوز بهش آپتامیل haبهش میدم خداروشکر خیلی خوبه

رژیم گرفتم لبنیات گاوگوشت گاولب نمی‌زدم تا دو سه هفته اصلا بهتر نشداسهال سبز داشت دوباره رفتم دکتر گ ...

البته برای درمان آلرژی،پودر کیدی لاکت برای بچه های شیرخشکی و قطره پدی لاکت برای بچه های شیر مادری. خیلی خوبه.

2738