2733
2734
عنوان

نظرتون چیه؟+عکس

944 بازدید | 79 پست

عکس دوستمو میذارم

خودش میگه میخواد رابطمون جدی بشه

منم بهش علاقه دارم ولی جرئت گفتنو ب خانوادم ندارم...

بهش گفتم خودش بیاد با بابام صحبت کنه

اگه تاپیک های قبلمو خونده باشید احتمالا بدونید من چن مدت پیش خواستگار پیله داشتم و جواب رد دادم الان اگه این دوستم بیاد جلو بابام دلخور میشه فکر میکنه دارم از اعتمادش سو استفاده میکنم

دوست ندارم خانوادم بدونن مدت زیادیه ک باهاش در ارتباطتم...

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

من عکسشو میذارم ببینید از نظر شما موجه هست یا نه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زود بزار 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738

چون باید بعدش حذف کنم بذارید یکم تعدادمون بیشتر بشه ک مجبور نشم دوباره بذارم

2706