2733
2734

ماشینم 7 کیلیوییه ال‌جی هست و همیشه پتو دونفره رو مینداختم توش برای شستن

آخه آقای فروشنده گفت وقتی ماشینو پر میکنی باید بتونی دستت رو وارد ماشین کنی ببینی اگه نرفت یعنی ماشین سنگینه و منم وقتی پتو مینداختم دستم میرفت و فضا بود برای دستم

ولی الان شوهرم و خواهرش میگن نه به موتورش فشار میاد و نکن 

شما چی جوری میفهمین فشار میاد یا پتو دونفره رو تو چندکیلویی میندازین؟ 

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دونفره رو تو ۷کیلویی ننداز بده خشکشویی، خوبه تاالان خراب نشده زبون بسته😄

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
2740
به زور بچرخه و زور قبل رو نداشته باشه

نه به زور نمیچرخه

مثل همیشه اس

ولی شوهرم میگه فشار میاد بش نکن

منم وقتی نبود خونه مینداختم تا شاهد غر زدنشم نباشم

ولی با این قیمتا الان خودمم ترسیدم نکنه واقعا خراب شه 

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

سلام اگه یک سوم ماشین خالی باشه به ماشین فشار نمی آد یعنی اگه داخل ماشین رو نگاه کنی و دایره پشتی ماشین لباسشویی رو ببینی یک سوم خالیه و بقیه از لباس پرشده و دیده نمی شه 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

من ي روفرشي نازک ميندازم ترسم اينه خراب بشه بعد شما رفتي دو کيلويي انداختي !!!!!علي برکت الله

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

ما وقتی اومدن از نمایندگی لباسشویی و وصل کنن بهمون گفت هیچوقت پتو تو ماشین نندازین. اصلا هم گوش نکنید که همسایه گفته من انداختم هیچی نشده.‌گفت پتو وقتی خیس میشه خیلی وزنش زیاد میشه و سنگین میشه چرخیدن لباسشویی تو اون وزن زیاد به موتور فشار میاره و خراب میشه

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست