2733
2734

دوستان من يكساله ازدواج كردم شوهرم هيچ كمبودي واسم نذاشته همه جوره هوامو داره

ببخشيد طولانيه حرفاي دلمه... كمكم كنيد 

اما ي مشكل اساسي كه داريم اينه هر زماني كه بحث بشه هر مدل بحثي ميخواد باشه از چيزاي مسخره گرفته تا جدي... زود قهر ميكنه و چند روز تو قيافه هست اصلا ي وضعي هست... هيچ وقت هم پيش قدم نميشه اشتي كنه همش بايد برم منت كشي ... چه من مقصر باشم چه اون همش بايد من پيش قدم بشم... علتي كه پيش قدم ميشم اينه كه عاشقانه دوسش دارم و اينكه دو هفته در ماه پيشم نبست وقتي مياد ميگم كه دلش رو نشكنم من اشتي كنم اگه بخواد از ١٤ روز ٤ روزش قهر باشه اينجور نميشه... اما امروز واقعاااااا خسته شدم از اينكه بايد همش گذشت كنم نميدونم چيكار كنم ... از نظر خودش هميشه حق با خودشه هميشه مشكل منم... اما بخدا اينجور نيست.. گاهي اوقات ميگم به فرض  ١٠ بار مشكل از منه ي بارش تو اون ي بار بيا پيش قدم شو تا پيش خودم بگم اكي اومد معذرت خواهي.... واقعا نميدونم چيكار كنم دلم شكسته ... امروز بحثمون شد گفتم بهش واقعا حوصله منت كشي ندارم روح و روانم خسته هست اونم گفت نكن مگه من گفتم منت كشي كن ...البته الان سر كاره ١ هفته ديگه مياد ... پيشم نيست...راهكار بهم بديد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تصميم گرفتم قهر كنم تا هر زماني كه ميخواد بشه

نميدونم اين كارو كنم يا نه 

ميترسم سردي بينمون پيش بياد

چون واقعا هم خودش هم زندگيمو دوست دارم

قصدم زندگي كردنه

كمكم كنيد 

2738

چرا منت کشی میکنی؟ مگه تقضیر توست؟ تا زمانی که منت بکشی مقصر تویی حالا میخواد موضوع هر چی باشه

یک بار یه قانون بزار مثلا بگو تو خونمون قهر...فحض و توهین به خانواده های همدیگه ممنوعه و هر کس این کارارو بکنه باید جریمه بشه و برای طرف مقابل جبران کنه!

هر وقت قهر کرد تا کادویی چیزی واست نخریده اشتی نکن! کاری داشتی یه کاغذ روی یخچال بزن روش بنویس باهاش حرف نزن تا ببینه تو هم غرور داری!!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
وقتی حتی پیشت نیست چرا میری رو اعصابش؟!

بخدا من رو اعصابش نرفتم

امروز خونه مامانم بودم سرم درد ميكرد خوابيده بودم

زنگ زده برو خونه فلان كارو كن بيا

گفتم من عصر كه ميخوام برم بيرون ميرم كارتو انحام ميدم وايساده داد و بيداد كه بايد بري من قول دادم 

خودش اعصاب خردي راه انداخت بعدم قهر كرد

2706