2737
2734
عنوان

قرمه سبزی با سبزی خشک

792 بازدید | 14 پست

سلام هر کی بلده بیاد یادم بده.

سبزی قرمه سبزی رو من همیشه میگیرم و میدم بیرون چرخ میکنن و عالی میشه.امسال مامانم برام یه عالمه سبزی خشک کرده واسه قرمه ولی نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم.

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

بریز ظرف اب بریز روش بزار بمونه تا خیس بخوره بعد جمعشون کن سرخ کن

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بریز ظرف اب بریز روش بزار بمونه تا خیس بخوره بعد جمعشون کن سرخ کن

درشتن چطور ریزش کنم؟؟؟با دستم ریز کنم بعد بریزم تو آب؟؟بعد سرخ کنم؟

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
درشتن چطور ریزش کنم؟؟؟با دستم ریز کنم بعد بریزم تو آب؟؟بعد سرخ کنم؟

اره عزیزم

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2738

ما همه سبزی قرمه رو بصورت سبزی خشک استفاده نمیکنیم

معمولا از سبزی خشک قد دو مشت ورمیداریم تو روغن تفت میدیم اخرای پخت قرمه سبزی بهش اضافه میکنیم یه عطر قشنگی بهش میده 

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
یعنی خیس نمیکنی؟ 

نه 

عین نعنا داغ هست ک میریزیم رو اش، اینم مامانم تفت میده میریزه تو قورمه سبزی 

بیشترم برا عطرشه 

بعد یه روغن سبز خوشرنگی هم‌میاد رو قورمه خیلی باحال میشه😁

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
مرسی، من تو آب خیسش میکردم خیلی بی عطر میشد ایندفعه اینطوری میپزم 

فدای تو عزیزم🌷

2706