2733
2739
عنوان

دوره های قانون جذب

718 بازدید | 22 پست

سلام خانوما کسی هست از دوره های جذب استفاده کرده باشه؟من خودم دوره استاد افلاکی رو تهیه کردم یه چنتا فایل گوش دادم حالا عضو کانال استاد شریفی شدم نمیدونم کدومو ادامه بدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتمااستادافلاکی اثرنگذاشته که دنبال استادشریفی رفتی خب بهتره دومی انتخاب کنی

نظرمن اینه هراستادی میخوادباشه مهم اینه چقدرروی فرداثرمیگذاره قبول دارین؟

رفيق ميخواستم بهت بگم كهوقتى دارى حرص و جوش پول رو ميزنىوقتى دارى براى تصاحب يه مقام خودت رو به آب و آتيش مى‌زنیوقتی داری برای بالا رفتن خودت بقیه رو لِه میکنیوقتی برنامه ریزی میکنی برای رسیدن به قدرتخلاصه کنم وقتی زندگی رو خیلی جدی گرفتی یه لحظه به تهش فکر کن... این همون آبِ يخ روى آتيشه!ببين من نمى‌گم زندگی نکن!تلاش نکن! ناامید باش و بی هدفنه!میخوام بگم مسیر زندگی تو یجوری بچین که فقط ختم نشه به ثروت و قدرت و مقام!راستش من اصلا نمی‌دونم ما چی ایم و اینجا کجاستو اصلا اینجا چیکار می‌کنیم!فقط اینو میخوام بهت بگم،یعنی اینو فهمیدم که مسیر زندگی تو باید یجوری بچینی که باعشق و علاقه زندگی کنینمی‌دونم!ببین ذوق‌ت چیهیکی ذوقش با سفر زنده می‌شهیکی با کتابیکی با یه پیاده روی سادهیکی آشپزییکی...اگه میخوای برده ی دنیا نباشی ذوق دلت رو پیدا کندلت آروم رفیق...❤️
2731
حتمااستادافلاکی اثرنگذاشته که دنبال استادشریفی رفتی خب بهتره دومی انتخاب کنی نظرمن اینه هراستادی می ...

راستش صادقانه بگم ازتکنیک های استاد افلاکی استفاده نکزدم وتمرین نکردم تا جوابی بگیرم 

راستش صادقانه بگم ازتکنیک های استاد افلاکی استفاده نکزدم وتمرین نکردم تا جوابی بگیرم 

خب همینه که عزیزم دنبال یک استاددیگه دنبال کردی البته من مدتی استادنوری دنبال میکردم اگراستادشریفی خوبه لینک لطف کنیدبه منم بدهید🙏

رفيق ميخواستم بهت بگم كهوقتى دارى حرص و جوش پول رو ميزنىوقتى دارى براى تصاحب يه مقام خودت رو به آب و آتيش مى‌زنیوقتی داری برای بالا رفتن خودت بقیه رو لِه میکنیوقتی برنامه ریزی میکنی برای رسیدن به قدرتخلاصه کنم وقتی زندگی رو خیلی جدی گرفتی یه لحظه به تهش فکر کن... این همون آبِ يخ روى آتيشه!ببين من نمى‌گم زندگی نکن!تلاش نکن! ناامید باش و بی هدفنه!میخوام بگم مسیر زندگی تو یجوری بچین که فقط ختم نشه به ثروت و قدرت و مقام!راستش من اصلا نمی‌دونم ما چی ایم و اینجا کجاستو اصلا اینجا چیکار می‌کنیم!فقط اینو میخوام بهت بگم،یعنی اینو فهمیدم که مسیر زندگی تو باید یجوری بچینی که باعشق و علاقه زندگی کنینمی‌دونم!ببین ذوق‌ت چیهیکی ذوقش با سفر زنده می‌شهیکی با کتابیکی با یه پیاده روی سادهیکی آشپزییکی...اگه میخوای برده ی دنیا نباشی ذوق دلت رو پیدا کندلت آروم رفیق...❤️
خب همینه که عزیزم دنبال یک استاددیگه دنبال کردی البته من مدتی استادنوری دنبال میکردم اگراستادشریفی خ ...

حرفای استاد افلاکی که خیلی به  دل میشینه وخیلیا هرروز پیام میذارن که نتیجه های قشنگی گرفتن 

استاد شریفی هم ادعا میکنه که دوره هاش خیلی کامله

2738
حرفای استاد افلاکی که خیلی به  دل میشینه وخیلیا هرروز پیام میذارن که نتیجه های قشنگی گرفتن  ...

استادافلاکی لینک بفرست توتله؟

من ذوست دارم فایل صوت که دان کنم شمامیدونی ازکدام استاددان کنم؟داشتم حذف شده

دوستان هر پکیج و دوره ای  که خواستید رو میتونید جهت تهیه کامل به ادمین پیام بدید تا میتونید هم اطلاع رسانی کنید که کسی فریب گرونفروشی هار و نخوره اکثر پکیج های ملیونی رو داریم و با کمترین هزینه ارائه میدیم میتونید یه پکیج که میخرید هم خونوادگی استفاده کنید و حتی بفروشید و محدودیتی نداره واستون و بجای اینکه چندملیون بدید یه پکیج تهیه کنید میتونید با یک سوم هزینه چندین پکیج تهیه کنید و در مسیر موفقیت و ثروت پیشرفت چندبرابری داشته باشید

💫تفاوت پکیج و دوره به این صورته که پکیج خیلی کاملتر هست برای مثال دوره ثروت از عرشیانفر فقط شامل همون دوره هست ولی پکیج ثروت شامل تمامی دوره های ثروت از اساتید مختلف + اموزشهای مجموعه خودمون هست که هم خیلی کاملتر و موثر  تر هست هم بصرفه تر و دیگه لازم نیست دونه دونه دوره های ثروت اساتید رو هی جدا بخرید همچنین آپدیت هم داره  هرهفته توی اون مبحثی که پکیج خریدید  دوره های جدیدی که تهیه میکنیم اضافی میشه بنابراین پیشنهاد ما اینه که پکیج تهیه کنید توی هر موضوعی

@arseso

🌹⚡🌹⚡🌹⚡🌹

دوره های امیرشیریفی_افلاکی_شریفه غلامی_عرشیانفر_سعیدزاهدوهزاران دوره های دیگر

قانون جذب بدون تلاش جواب نمیده نیاز نیس دوره خاصی رو پیش بگیرید شما دو تا کتاب بخونید چن تا لایو گوش بدین میتونید نتیجه بگیرید همه چی بستگی به ذهن خودتون داره

یک سری فیلمارو نباید دید                                    که تاثیرش از دست نده                                            یک سری آدمها هم همین طور...
2706