2733
2739
عنوان

روانشناس لطفا ... فوری 😢😢😢😢

222 بازدید | 29 پست

دوست من 20 سالشه ... به دلایل شرایط و فشار هایی فکری ک داره چند وقتیه خیلی افسرده شده ... دوبار تا حالا تا مرز خودکشی پیش رفته ولی این کارو نکرده و لحظه آخر پشیمون شده ... چند بار نانه خداحافظی نوشته ... دفعه اخر بهم گفت میخواد همه چیو عوض کنه و دیگه اون آدم قبلی نیست... ولی دوباره امروز یه ویس برام فرستاد ک دلش میخواد خودکشی کنه و خودشو راحت کنه ... و من میدونم ممکنه این قصدش جدی و خطرناک باشه ... حاضر نیست روانشناس بره و گفت دلش ننیخواد با خانوادش حرف بزنه چون اونا مسبب حال بدشن... من باید چکار کنم؟😢

با مادرش صحبت کنم ؟یا دخالت نکنم؟من واقعا ترسیدم و نمیدونم کار درست چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

اصلاااا به مادرش نگو چون نارو زدی اینجوری در هیچ شرایطی  بهش کمک کن امید بده و زیاد باهاش حرف بزن

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

سعی کن دوستتو با حرف زدن آروم کنی تا تخلیه ی هیجانی بشه . با مادرش هم صحبت کن حواسش بهش باشه اما به روش نیاره که می دونه چه قصدی داشته . یه کمم مامانه رو بترسون بگو کل خونواده باید رفتار بهتری باهاش داشته‌باشن وگرنه کار به جای باریک می کشه

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
عزیزم مشکلش چیه که به خودکشی فکر میکنه ؟ 

فشار های خانوادگی ... نسبت به آیندش ناامید شده ... فکر میکنه دنیا جای مسخره ایه و اون یه ادم بدرد نخور و ضعیفه 😢تحت نظر روانشناس و روانپزشک بود پارسال ولی ولش کرد داروهاشو هم سرخود قطع کرده بود

و پیشنهاد دوستمون عالیه ، امروز که گذشت کم کم راضیش کن به یه روانشناس خوب مراجعه کنه

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
هرطور تونستی راضی ش کن ببرش پیش روانشناس و روانپزشک این تنها کمکیه که میتونی بهش بکنی خانواده شم‌ب ...

دفعه پیشم بخاطر اصرار های زیاد من رفت روانشناس و حالا میگه بی فایده بود اون روانشناس من هیچ راهی جز مردن ندارم😢میگه حرف زدن با مامان بابام بی فایدس اونا میگن تو فقط در حال ناله کردنی

برو پیشش بهش امید بده حتما خانوادشو در جریان بزار

یه شهر دیگه است فعلا ... هر چی زنگ میزنم و پیام میدم جواب نمیده ... بهش پیام دادم خودت با مامانت صحبت کن مگرنه من میگم جوابمو نداد

دفعه پیشم بخاطر اصرار های زیاد من رفت روانشناس و حالا میگه بی فایده بود اون روانشناس من هیچ راهی جز ...

بهش بگو بیا روانشناست رو عوض کنیم

حتما پیش یک روانشناس باتجربه و کاردرست ببرش که بتونه باهاش ارتباط بگیره