2733
2734
عنوان

واقعا درک نمیکنم مامانمو

360 بازدید | 56 پست

واقعا درک نمیکنم مامان و نمیذاشت صورتم و بردارم با هزار التماس برداشتم بعد اینکه برداشتم تمام صورتم جوش زده بعد بهش میگم چیکار کنیم میگه به من چه بعد بهش میگم بریم؟ دکتر میکه تو غلط میکردی برداشتی بعدم بریم؟ دکتر چیکار کنم میشه کمکم کنید

دکتر نمیخواد سفیده تخم مرغ بزن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چون دفعه های اولته اینجوری شدی نخو استریل کن بعد باهاش اصلاح کن

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

واقعا درک نمیکنی مامانتو؟ 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

دکتر نمیخواد کرم بعد اصلاح نزدی؟

حالا یک ساعت صبر کن خوب میشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

خو از اول راضی نبوده واسه دکتر هم راضی نیس گفته دیگه برندار گوش نکردی چی مامانت و درک نمیکنی

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
2706