2733
2734
عنوان

نوستالژی خوشمزه 😀😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 60 پست
مارکش چی بود؟ 

نگاه نکردم. ولی بازم قراره بخره این دفعه نگاه میکنم. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
وای چقدرم خوشمزه بود انگار خامه میخوردیم 😋😋😋 چه کیفی می کردیم وقتی هر دو قلش مال خودمون بود😂

من اول کاکائو بعد خود بستنی 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من میزاشتم تو بشقاب ملامین با چاقو میبردیمش 😥😥😥

دلمممم خواستتتتتتتت

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2740
😂😂😂😂😂 

اه دوباره شكست عشقيك تازه شد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
نگاه نکردم. ولی بازم قراره بخره این دفعه نگاه میکنم. 

قبلا مارک پاک بود خود الان هم کیفیت خوبی داشت؟ 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
من اول کاکائو بعد خود بستنی رو میخوردم 😂

نه من گاز ميزدم صدا خررچ بده😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706