2733
2739
عنوان

یه لحظه بیایین☹

152 بازدید | 31 پست

هفته پیش    کنار یکی بودم الان فهمیدم کرونا داشته

دارم دیوانه میشم  تازه زایمان سزارین کردم بدنم ضعیفه

سرفه های خفیف و کم میکنم احساس میکنم چیزی تو گلوم مونده     گلوم خیلی کم میخاره 

روزی   سه  چهار  بار عطسه میکنم

احساس میکنم بدنم یکم داغه

و مهمتر از همه ادرارم رنگش عوض شده  معذرت میخام رنگش زرد فسفری شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تست بده

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2728
2740

ویتامین سی جوشان بخور دمنوش آویشن زیاد بخور

وای خدا کی بشه ریشه کن شه😣تو همین چند دقیقه چهارتا تاپیک از این تجویزا کردم چقدر زیاد شده کرونا😭

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
تست خون یا اون گوش پاکنه  یا سی تی اسکنه؟

تست خون الکیع

گوش پاک کن واقعیه س

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

استرس نگیر ها ولی اعلاعم کرونا رو داری

اولین کار تست بده تا قبل از جآاب تست از پیش بچت دور باش

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂