2733
2739
عنوان

خداشکرت همسرم علائم کرونا داره تب لرز سرفه خیلی وحشت ناک

| مشاهده متن کامل بحث + 9577 بازدید | 298 پست
اقای کریمی جراح پلاستیکه که قرار بود تخلیع کنه بنده خدا حرفی نزد باید ازمایش انجام بذیم باام ار ای ب ...

عزیز دلم بیارش تهران یه مرکز خوب تخصصی ببرچرا از طریق محک اقدام نمیکنی میدونم محک برای این جور مواقع کمکهای خوبی میکنه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتن بدخیمه وفوق پیشرفتست باید تخلیه کنید ولی باید رضایت بدید که از عمل بیرون نیومد باخودتون چون دخت ...

عزیزم این چله رو زودتر شروع کن حجابتو اینارو کامل رعایت کن ،گناه های،زبونی مثل دروغ و غیبت ی چیز ببند ب انگشتت و مدام و هرثانیه و هرلحظه جلو چشمت باشه و فکرت این باشه ک گناه نکنی

عزیزم این چله رو به نیت دخترت بگیر ولی ب امام حسین بگو غیر از،حاجت اصلیم مشکل خونه و مالیتونم کمک کنه .خدا از،جایی روزی میرسونه ک فکرشم نمیکنی😃

این چله محشره،

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2731
عزیزم این چله رو زودتر شروع کن حجابتو اینارو کامل رعایت کن ،گناه های،زبونی مثل دروغ و غیبت ی چیز ببن ...

حتما از فرداشروع میکنم گلم

خدایاخودت بهم رحم کن خودت کمکم کن. 😭
قبول کردم

من دیگه فعلا مرخص میشم عزیزم درخواست دوستیمو قبول کن تا برای نائب شدن بهم پیام بدی و گمم نکن

منتظر خبرای خوبت هستم😃😍

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2738
عزیزم حرف دکتر کریمی رو گوش کن حتما آدم با سواد و خوبیه. مطمئن باش کار درستو می کنه

مثل اینکه برای ام ار ای تحت بیهوشی مشکل دارن،

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
اگه برای ام آر آی کمک مالی میخوای من حاضرم تقبل کنم

نه فدات بشم ممنون گلم کلی پول عملش میشه ما کرمانیم عملش تهران خیلی خرج داره سپردم دست خدا فدات بشم بازم ممنون که گفتید

خدایاخودت بهم رحم کن خودت کمکم کن. 😭
نه دیگه انشاالله که مامیمیریم 

این مرگ طبیعی نیستا

این یجور خودکشیه

سزای خودکشی ام اون دنیا میدونی چیه دیگه؟؟؟

اگه داری سختیه این دنیارو میکشی خدا داره آسونیه اون دنیارو برات فراهم میکنه

ولی تو داری با دستای خودت اون دنیاتم خراب میکنی

لطفا فقط جلوی پاتون رو نبینین تو زندگی

یهدصد متر بعدترم ببینین

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
مثل اینکه برای ام ار ای تحت بیهوشی مشکل دارن،

آخه ام آر آی فقط سدیت می کنن بیهوش نمی کنن 

بعد این بچه با این اوصاف بدون عمل پروگنوزش خوب نیست خداقل اکه قابل عمله حتی با ریسک بالا بهتره عمل بشه

حلالم کنید و خدانگهدار   
2706