2737
2739
عنوان

خداشکرت همسرم علائم کرونا داره تب لرز سرفه خیلی وحشت ناک

| مشاهده متن کامل بحث + 9577 بازدید | 298 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببخشید اسی رفتم تاپیکاتو خوندم .خدا شفای دخترت رو بده😭😭😭به حق پهلوی شکسته ی فاطمه ی زهرا .

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

ان شاءالله كه هم خودتون خوب ميشيدهم دخترنازتون،،نوه دايي من ١٣سالگي تاحدود١٨سالگي اينقدرحالش بدبوددكتراهزاربارجوابش كردچهل هفته دخترداييم دخترشوبردجمكران ميگفتن چندباردخترش بيهوش شده بودواصلاانگاررفته اون دنياوبرگشته الان دخترش ٢٣سالشه كلادكتراهمه موندن توكارخداوگفتن فقط معجزه بوده وچندماه پيشم ازدواج كردالانم خداروشكرزندگيشون خوبه ببين به همون امام زمان كه جانشوقسم دادي اميدداشته باش دخترتوچهل هفته ببرجمكران 

2740
تو گرفتي عزيزم ؟ كي ؟ يادمه باردار بودي ني ني تازه ب دنيا اومده 

بله عزبزم بدنیااومد

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

عزیزم تاپیک قبلیتو خوندم خیلی دلم گرفت انشالله که به حق امام رضا بچت سلامتیشو بدست میاره 

منم بچم همسن دخترتونه میفهمم چی میگی خدا برای هیچکی نخواد خدا بهت ارامش بده دوست خوبم خیلی برات دعا کردم 

خدا ب دلت آرامش بده اینقد خوشی بهت بده ک تنها اشکت اشک شوق باشه🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
بیچاره بچتون که مادری مثل شما داره متاسفم

زود قضاون نکن دخترم سرطان داره اونم بدخیم دکترا جوابش کردن...اگه کرونا بگیرم خوشحال میشم چون بعد بچم نباشم بهتره

خدایاخودت بهم رحم کن خودت کمکم کن. 😭
اره همونم...بیماریش درحال پیشرفته

عزیزم خودت نباز الان اگه اتفاقی واسه شما و همسرت بیفته تکلیف دخترت چی میشه؟!میتونم درک کنم چقد سخته ولی حتما امتحانت این بوده نزار این همه رنج الکی به باد بره فقط توکلت بخدا باشه چقد مریض لاعلاج بودن که از امام رضا و بقیه شفا گرفتن خواهشا ناامید نشو که کار شیطانه

2706