2733
2739
عنوان

دوستان تو رو خدا يه لحظه بياين

651 بازدید | 101 پست

دوستاي گلم حقيقتش به پسري كفتم بيا كات كنيم گفتش نرو من دوستت دارم بهش فرداش پيام دادم بعدش اونم تا ١٥روز انلاين ميشد ولي سين نميكرد ديگه هر چي از دهنم در اومد بهش گفتم گفتم زمين گرده يكي سر خودت مياره اگه دوستم نداشتي از اول چرا بهم نگفتي بهم ميگه يعني من دوست ندارم؟؟؟؟؟من كه هر بار دارم بهت ميگم دوستت دارم تو عزيزمي و اينا.منم گفتم پسورد ميدي يا بلاك گفتش اين طوريه ديگه/أخرين حرفشم اين بود مريم من ميدونم تو دختر خوبي هستي ولي نميدونم چرا عصبي هستي/منم گفتم باااااااي اقا براي هميشه بلاكشم كردم ٥روز بعد از بلاك درش اوردم الان حدود ١٥روز شده /من دو روز قبل بهش تو واتس پيام دادم من و ببخش عصبي بودم فكر كردم با دختر يگه اي هستي همه حرفاي دلمو بهش زدم اين ان شد ولي اصلا سين نكرد به نظرتون چرا يه پسر ان ميشه سين نميكنه حتي بلاككممم نميكنه😯يعني چرا اين كار رو ميكنه اينم ميدونم كه دوستم داره أزم ناراحته به نظرتون برميگرده خواهشا انرژي منفي ندين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

والا کار این پسرا معلوم نیست چطوریه یکی دوسال پیش ازم خواستگاری کرد جواب رد دادم ولی هر زگاهی پیام میده دیشبم‌پیام داد هرچ هم جواب نمیدم ول نمیکنه نمیدونم چشه 😑

میگن‌ مرگ حقه خدایا من حقمو میخام😭😭
من خيلي بهش حرفاي بدي زدم ناراحت شد بلاكشم كردم ديگه اصلا سين نيمكنه به نظرتون برميگرده؟

ببخشیدا بهتره بره گمشه ازین مدل داشتم ۴ سال عمرمو تلف کرد باهمین رفتاری که شما نوشتی اخرشم که فحشش دادم نگو متاهل شده بیشرف به من نگفته بود اومده نوشته من متاهلم تو منو ول نمیکنی ولش کن بره به درک بهتر که رفتاری که کردی عاقلانه بوده باعرض معذرت احمق نشو جانم

2706