2733
2739

سلام، من قرمه سبزی رو سبزی کم کم میگیرم که تازه تازه دو سه وعده استفاده کنم باز دوباره، ایندفعه زیاد سرخ نکردم که رنگش تیره بشه یکم سبز میزد هنوز ینی یشمی نشد، الان که درست کردم واااقعا بوش دلمو برد دیدم عه قشنگ یاد قرمه سبزی های سنتی افتادم خوشرنگم شد، زیاد تف میده ادم هم خاصیتش هم مزش عوض میشه الان عکس میدم

چیزی جز ظهور شما، دردای منو تموم نمیکنه

من قورمه سبزی سیاه دوس دارم😟😦

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قاره و رب گوجه هم خورشت سبزی و خوب می‌کنه😋

اره ترک ها رب می زنن من اگه رب نزنم اصلا نمی خورم ولی مثلا دوستم شیرازی بود یه بار پخته بود اصلا رب نمی زنن اونا

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
من قورمه سبزی سیاه دوس دارم😟😦

حالا من کلا قرمه سبزی دوس ندارم ولی ی غذاییه ک باید بلد بود لعنتی😥😥😥

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2738
قاره و رب گوجه هم خورشت سبزی و خوب می‌کنه😋

رب گوجه😲😲😲تاحالا نشنیده بودم

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
اره ترک ها رب می زنن من اگه رب نزنم اصلا نمی خورم ولی مثلا دوستم شیرازی بود یه بار پخته بود اصلا رب ...

ترکا ک رب انار میزنن ماهم نمیزدیم از اینور اونور یاد گرفتم

ترکا ک رب انار میزنن ماهم نمیزدیم از اینور اونور یاد گرفتم

نه ما رب انار نمی زنیم کی گفته 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

وای من با رب دوس ندارم ترشیش بد میکنه خورشتو، نه منم یباه میکرذم ولی الان خیلی بوش نابه تاپیک جدید میزنم عکس میزارم بیاید الان نمیاد بیاید سریع تاپیک جدیده

چیزی جز ظهور شما، دردای منو تموم نمیکنه
فقط بخاطر رنگش یه قاشق بزن 

چ جالب مرسی عزیزم

من به مامانم میگم رب بزن میگه بد مزه میشه

ریو بخاطر رنگش میزنم نمیدونم بقیه چ حد رب میزنن.رب انار بخاطر میزش ۵/۶تا قاشق میزنن.ما رب انارو دوست نداشتیم قارا و رب بهتر بودن.سشنبلیله هم توقرمه عالی میشه حتماامتحان کنید

2706